Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék találni egy ázsiai fiút?

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon régóta szeretnék megismerkedni egy ázsiai fiúval, de úgy veszem észre, hogy ők meg engem nem szeretnek.. :( Már utcán is próbáltam számtalanszor szemezni velük, de mintha ott se lennék... Help!!! :( Az a baj, hogy nekem csak ők tetszenek!!! barátnőmnek már volt kapcsolata nem is eggyel...
2011. márc. 25. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ázsiában leginkább.
2011. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg a barátnőded hogy hogy szedte össze őket.

Amúgy meg válassz egy kínai éttermet, és legyen az a törzshelyed, beszélgess sokat a pincérrel, stb. Vagy az egyik kínai boltban próbálkozz beszélgetni egy sráccal. Vagy legyél cserediák. Én pl most Hollandiában vagyok cserediák, és nagyon sok ázsiai fiút ismerek, de engem nem vonzanak, pedig rendes srácok, meg talán a maguk módján helyesek is...

2011. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Kínában, Indiában csak úgy hemzsegnek.

Japánban is vannak, csak úgy sugárzanak az egészségtől most.

Amúgy elmész a 3 tigris kínai piacra, ott biztos találsz.

Szórakozóhelyen is van belőlük néhány, ha kis farkakra vágysz.

2011. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csak azért kell, mert a barátnődnek már volt?

Már megint, olasz, néger, arab, most meg kínai. Komolyan mondom, már kezdem hátrányosan érezni magam, hogy fehér ember vagyok. Amúgy sajnos egyre több ferdeszemű van Magyarországon, de nem normálisak. Kerüld el őket a francba!

2011. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Rendelj a neten, biztos vannak ilyen oldalak.
2011. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy mennyi rasszista, és rossz indulatú ember van.. rasszista jellegű válaszokra ha lehet nem vagyok kíváncsi!!! És NEM , NEM AZÉRT KELL mert a barátnőmnek már volt, én már mielőtt ismertem volna őt jóval még előtte imádtam az ázsiai fiúkat! Komolyan, én meg kellemetlenül érzem már magam, meg szégyenlem, hogy magyar vagyok... nálunk van a legtöbb rasszista ember, és a legtöbb rosszindulatú.. sajnos.. :( Milyen beszólás ez már, hogy a Japánok most sugározhatnak az egészségtől??? Pff.. áhh.. inkáb nem is írok erre semmit.. mert az a "nyomdafestéket nem tűrő" kategóriába tartozna kb.. szánalmasak az ilyen emberek!!! ennyi..


Köszönöm a második válaszolónak, hogy értelmes, és hasznos választ adott! :) Ilyen is ritka manapság!!


Ja és nem indiai ázsiaiakra gondoltam... -.-"

2011. márc. 26. 10:43
 7/16 anonim válasza:
Magyarországon nincs rasszizmus, de az igény nagy rá!
2011. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nincs rasszizmus? te miröl beszélsz? félig ázsiai vagyok és én magam tapasztaltam meg h mennyire is nagy a rasszizmus, engem sokan lenéznek és le korcsoznak emiatt (nem csak a magyarok) de kíváncsi lennék h mi lenne az ien emberekkel ha mondjuk 1nagyrakás ázsiai vagy néger közt kéne élnie ugy h kirí a tömegből, és mindenki lenézi emiatt, holott nem tehet róla.
2011. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek az előttem hozzászólóval!! mesélhetnék sztorikat, hogy mennyire nincs rasszizmus!!!


Pl ilyen, hogy barátnőm megy egy ázsiai ismerősével a boltba, azt hiszem fülhallgatót nézegetett.. odamegy a pénztároshoz.. fizetné ki.. figyelembe se veszi a pénztáros.. csak nagy nehezen.. mondja az ázsiai srác, hogy ezt kérné.. Elkezdi neki az a b*nkó, hogy neked nem .. vagy valami ilyesmit.. pff!! meg vannak még ilyenfajta sztoriaim.. ennyit arról, hogy nincs rasszizmus !!!!!!!

2011. ápr. 1. 14:33
 10/16 anonim válasza:
(előző vok)kösz h egyetértesz velem, jol esik h vannak akik kiállnak értünk (mások szerint) másokért, am azért meg ne agódj kérdező h nem teccenél nekik, elmondom miröl van szó: ezek az emberek megszokták h mindenki megnézi, ha kell hosszasan figyelik őket, ezért nem esik le a tantusz ha vki szemezni akar velük.
2011. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!