Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

-na szoval az lenne a gond ,hogy 22eves srac vagyok meg nem volt baratnom de ugy nezki , hogy hamarosan randzini fogok valakivel aki mar az eslo beszelgetesbol (messengeren) ugy tinik mindha a tokeletes tars lenne szinte minde elvasrasomnak megfelel :) ugy tunik hogy hasonlo szemelyisegunk van :)

- na a gond az lenne , hogy nagyon szeleidnek nez ki a kepein is de beratja volt mar de a legutolso egy eve volt :)

es en hulye azon gondolkozok , hogy vajon szuze olyan kis aranyos s remelem , hogy meg az es nagyon faj ha arra gondolok , hogy mar nem az :(


- termeszetesen szertem mindekepp es mindekepp szeretnek vele kapcsolatot , csak nem tudom , hogy verjem ki a fejembol azt a gondolatot es szabaduljak meg a felesleges fajdalomtol :)

-miert nem urolok teljes szivembol annak , hogy erre lehetosegem van es miert vagyok olyan telhetetlen , hogy meg azt is elvarnam :( ?

-ti voltatoke mar igy ?


2011. márc. 25. 00:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Énis pont igy voltam, volt 1 "több éjszakás kalandom" 1 csajjal és az utána lévő bnőm aki 3 évig velem volt, midnig is zavart h már nem volt szűz... na jól leirtam midnegy, ez férfiprobléma marad :D
2011. márc. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert te még az vagy. Ha ő is tudja, hogy neked még nem volt barátnőd, akkor ő is tisztában lehet vele, hogy te még az lehetsz. Ha ő ebből nem csinál problémát, akkor te se tedd!
2011. márc. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha tapasztaltabb, majd betanít legalább :DD
2011. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem téged csak azt bánt,h neki volt más,és égő lesz neked,h te nem tudsz kivel hencegni,h ezt meg ezt fektettél meg,nőjj fel kicsit,és ne várd el 22 évesen,h mindenki olyan lúzer legyen,h nem fekszik le senkivel....
2011. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akárhogy is az hogy ilyen ... hülyeségeket írsz nem segít abban hogy örülni tudj neki. Felesleges itt bénáznod magad jaaaj ilyen meg olyan vagyok aaaa. Ennek nagy része már túlkomplikált aszság. Vagy megakarod győzni magad hogy hát igazából úgyse vagyok elég jó úgyhogy kár is reménykednem.,


Amugy nem azért de randiból nem feltétlen következik rögtön szex is. Lehet majd lány észreveszi hogy feszült vagy ezek miatt és hátha kikupál. Mindenesetre sok rossz nem lehet, max volt 1 jó napod. Az meg hogy felesleges fájdalom, hát nem tudom kicsit túl dramatizálod ezt az egészet, remélhetőleg majd élőben megnyugodsz "fuuhh ..ezért aggódtam?jaj de jó" .

2011. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hat az az igassag meg egy rendes randim sem volt azok a lanyok akikkkel eddig talakoztam nagyabol felevenkent ha egyszer az jo volt.... egyebkent meg egy csok sem volt ez is aggaszt.... me ilyedjetek meg nem kerdem meg hogy kell mar meg tettek ezrenelottem :P .... csak tenleg ego lenne 22 evesen ebben is benazni :(...
2011. márc. 25. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!