Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

-na szoval az lenne a gond ,hogy 22eves srac vagyok meg nem volt baratnom de ugy nezki , hogy hamarosan randzini fogok valakivel aki mar az eslo beszelgetesbol (messengeren) ugy tinik mindha a tokeletes tars lenne szinte minde elvasrasomnak megfelel :) ugy tunik hogy hasonlo szemelyisegunk van :)

- na a gond az lenne , hogy nagyon szeleidnek nez ki a kepein is de beratja volt mar de a legutolso egy eve volt :)

es en hulye azon gondolkozok , hogy vajon szuze olyan kis aranyos s remelem , hogy meg az es nagyon faj ha arra gondolok , hogy mar nem az :(


- termeszetesen szertem mindekepp es mindekepp szeretnek vele kapcsolatot , csak nem tudom , hogy verjem ki a fejembol azt a gondolatot es szabaduljak meg a felesleges fajdalomtol :)

-miert nem urolok teljes szivembol annak , hogy erre lehetosegem van es miert vagyok olyan telhetetlen , hogy meg azt is elvarnam :( ?

-ti voltatoke mar igy ?


2011. márc. 25. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miért lényeg, h szűz-e? ugyan mar.. az nem lenyeg..
2011. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
elsonek ...tudom , hogy nem lenyeg csak olyan fura erzes fog el ha arra gondolok h esetleg mas is volt rajta elottem es nem tudom miert nem tudom kiverni a fejembol.......
2011. márc. 25. 00:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen úgy hogy korábban még nem volt nőd, nincsenek neked kicsikét nagy elvárásaid?

Ha nem szűz, akkor se egy utolsó senkiházi ringyó... Ettől még lehet jó barátnőd, és szerethet úgy, ahogy egy esetleg még szűz hülye liba nem tudna.

2011. márc. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az akkor se jelent semmit.. ha meg nem lenne szűz, akkor azon rinyalnal, h te már h akarod, ő meg nem..
2011. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hat igaz ...:) ezzel is probaltam vigasztalni magam , hogy legalabb nem kell sokat varjak amig eljo a nagy pillanat :)
2011. márc. 25. 00:47
 6/16 A kérdező kommentje:
szerintem azert van ez a huje eres ha erre gondolok , mert meg nem voltm senkivel, csak szeretnem nagyon le gyozni ez mert nem szeretnem ha meglatszana , hogy rosszul esik ...ha esetleg szoba kerulne a tema... :)
2011. márc. 25. 00:51
 7/16 A kérdező kommentje:
eres = erzes*
2011. márc. 25. 00:51
 8/16 anonim ***** válasza:
amugy en is igy voltam vele.. h nekem szuz kell.. lett is, egyutt elvesztettuk, aztan igy is szétment a kapcs.. ma már nem zavar, ha 1 pasi nem szűz :)
2011. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te szűz vagy még?
2011. márc. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja látom, csak mire elküldtem, leírtad, hogy az vagy.Akkor egyértelműen azért gondolsz ennyit erre meg szűz vagy.Verd ki a fejedből ezt a szüzes témát és adj neki egy esélyt, próbáljátok meg, mert ennyi idősen valószínűleg már nem az, de aztán ki tudja.
2011. márc. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!