Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a párkapcsolatunkból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a párkapcsolatunkból?

Figyelt kérdés

Lassan 2,5 éve együtt vagyunk párommal. Szeretjük egymást, pár napja volt egy nagy beszélgetésünk, amibe (hát most szégyen nem szégyen) mind2en sírtunk egy kicsit. A lényege az volt, barátnőmnek van egy természete: hűséges,kedves,normális,mértéktartó... szal csupa jo tulajdonsága van, egy viszont nehézzé teszi néha a kapcsolatunkat, hogy iszonyuan makacs sokmindenben. Ő mondta h probál változni, de egyszerüen olyan nehéznek érzi, hogy nem megy neki olyan könnyen.

Arrol is beszélt, hogy igy meg sem érdemel engem mert én tök jo fej vok vele, meg mindent megkap a kapcsolatunktol amire vágyik, és h én jobbat érdemlek meg...

Na itt volt az a pont ahol helyre tettem, és leszögeztem bizonyos dolgokat, h ami nekem jo azt majd én tudom, ne képzelödjön ilyeneket...

És beszéltünk még ezekről a dolgokaról, hogy működne bökkenő nélkül... Az a lényeg, hogy természetesen én is érzem, hogy ez megneheziti a kapcsoaltunkat, de azt viszont nem érzem, h egyrészt ezzel ne lehetne vmit csinálni, másrészt pedig h ez ok lenne arra h külön legyünk. Nagyon szeretjük egymást, féltjük egymást és igéyneljük is egymás társaságát hétről-hétre. Szerintetek? Ne aggodjak? V vmin. változtassak én is?


2011. márc. 24. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kis pihi nem árthat. Ha nem bírod, hogy nagyon makacs akkor próbálj meg kikapcsolódni vagy menjetek el valahova kettesben egy hétvégén (messzire). Ha nekem valami túl sok és nem bírom akkor muszáj pihennem, így könnyen nem kell semmit se változtatnom csak kikapcsolodok.
2011. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem semmikép nem ártat egy kis szünet.Mondjuk próbáljatok kicsit kevesebbet találkozni és külön is elmenni szórakozni és közben gondolkodjatok mert én ebből azt vettem ki hogy a csajnál igen szakitásra áll a dolog.Szerintem adj neki időt.
2011. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.nak irom, h erről is szo volt felvetődött, hha már nem szeret akkor azt mondja és döntsünk h legyen tovább. De anyir ameg már ismerem, h nem arrol van itt szo, csak h vmit fejébe vett és makacsásga miatt nehéz kiállitani belöle. Elgondolkodok rajta amugy h ez is benne lehet, de pont azon sirta el magát és nem bánatában hanem hszeret és őn em akar elvesziteni. ...
2011. márc. 24. 22:44
 4/5 anonim válasza:
Hát szerintem azért próbáljátok ki azt hogy kicsit külön vagytok elhiszem hogy szeret de azért néha kell külön is lenni hogy gondolkozhasson mert akkor jön rá igazán hogy nem akar elvesziteni és megváltozik azért hogy ne veszitsen el.Hidd el tapasztalatból mondom:)
2011. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés. Kössz a választ ;)
2011. márc. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!