Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 kis gondom, többit lentebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 kis gondom, többit lentebb?

Figyelt kérdés

állitolag kellemetlen a leheletem,iszonyatosan nem vagyok biztos magamban...

szerintetek ez miatt kevesebb vagyok mint a többi ??

nemtudok egyszeruen mit tenni,nemtudom kimutatni az érzéseimet mert félek hogy pofára esek...

tudtok segiteni?!


2011. márc. 24. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rágó, fogmosás, fogorvos, szájvíz, rovarirtó...
2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
esetleg ha rosszul zár a nyelőcsöved vagy mi mert van ilyen betegség orvos és ad gyógyszert.
2011. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet valami bél baj, vagy hormon probléma. Menj el orvoshoz és meséld el neki, hogy valami gond van a száj szagoddal mit ajánl?
2011. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek nem itt a helye hanem az "egészség" kategóriában -.-
2011. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ok,orvos lesz belöle...

Most akkor folyton rágozzak?! az biztos védelmet nyujt? mert attol is parázok h 10perc mulva nem ér semmit :S

2011. márc. 24. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:

a rágó folyamatos védelmet nyújt csak te már egy idő után nem érzed a hatásá mert megszokod..

de amugy az folyamatosan mentolos!

2011. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hmmm,ezt nemtudtam ...

egyszeruen fogmosás után,szájviz használata után is mindig paráztam...

van 1 rossz fogam is,csak hát hiába nem akarom kivetetni,de lehet hogy azlesz,hátha akkor nem kell minden nap rágot rágnom

2011. márc. 24. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
1 rossz fog bőven elég ahhoz h elviselhetetlen legyen mások számára a szájszagod! Vedd rá magad és azonnal kezeltesd és hidd el akkor viszont nagy változásra figyelhetsz fel!
2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amugy én minden kaja után azonnal rágót veszek be mivel az olyan mintha félig fogatmosnál !
2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát már rászántam magam,elfogok menni fogorvoshoz...

de ha az sem segit en nemtudok mit csinálok :SS

2011. márc. 24. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!