Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem hogy újra együtt legyünk? :S

Figyelt kérdés

sziasztok 15 éves srác vagyok és a barátnőm szakított velem mert nincs ideje hogy találkozzunk,együtt legyünk meg megbántottam véletlen az egyik barátnőjét.

Szerintetek van még esély hogy összejöjjünk?

ha van akk hogyan???

lécci segítsetek mert nagyon szeretem és szét vagyok esve :S

nembirok aludni,letört vagyok egész nap,folyton rá gondolok, és már az öngyilkosságon gondolkozok:S


2011. márc. 24. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nincs ha ebbe a korba megbántod egy csaj barátnőjét neked kaputt.

2. Nem értem mi olyan dolga van egy 15-16 évesnek hogy nincs ideje tőzsdézik vagy mi?

3. Hülye vagy ha ennyire szét esel ennyi idősen egy csaj miatt.

4. Szerintem az internetet meg a tv-t is korhatárhoz kéne kötni 18-hoz mert azok miatt vannak ilyen emberek, nem még szavazati jogot adni a gyerekeknek. (de ez máshova tartozik)

2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esélyed van, bár nem túl sok. Tényleg érzékenyek ilyen korban a barátnőre. Próbáld meg, azt max nem lesz semmi. "Kérdezni akkor is fontos, ha senki nem felel." /P. Mobil - Ómen/

Amúgy azért vagy tiszta hülye, ha öngyilkosságon gondolkozol, mert még csak 15 vagy, és gondolom fingod nincs róla, milyen egy 18 vagy idősebbel együtt. Amúgy, ha nagyobb leszel, jobban is élvezed majd, meg a többit talán már te is tudod... Nem érdemes.

Én is akartam öngyilkos lenni (más miatt), és hát nagy f@sság volt.


Kb 4 évig voltam teljesen reménytelenül szerelmes, de kibírtam. Te is túléled. Amúgy ez a "nem érek rá" téma elég gázos. Mindenkinek van ideje arra, akit tényleg szeret.

2011. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lécci segítsetek hogy hogy kaphatom vissza:S
2011. márc. 24. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg az összes problémát és keressetek rá megoldást, kérj tőle bocsánatot, és mondd el mit érzel iránta, ha mégsem jön össze ne tégy magadban kárt, ilyen korban még gyakran túlreagálják a kapcsolatot.
2011. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

beszéltem az egyik barátnőjével

és azt mondta hogy olyanokat mondott róla hogy:

milyen 1 b... gyerek vk meg hogy unalmas vk :S

amikor beteg volt akkor én ott voltam mellete meg bármi volt én támogattam nem tudom miért kell ilyeneket mondania főleg a hátam mögött :S

de még minig szeretem:S

így is van még esély hogy megváltozzon a véleménye és újra együtt legyünk?:S

2011. márc. 25. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!