Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy ismét össze szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szpekitor kérdése:

Lehet hogy ismét össze szeretne velem jönni?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 2 hónapja mentünk külön 3 és fél év után! Ő küldőt el engem és szakítás után egy hónapig nem beszéltünk egymással! 2 hete elhívott bulizni és én bedőltem a csábításának és reggel fent aludtam náluk!

Ő most is barátkozni szeretne velem és már most vasárnapra is csinált közös programot! Meg jövőhét szombatra is!

Én elmondtam neki, hogy sokat küzdöttem érte és sokat csalódtam és vesztettem a másik sráccal kapcsolatban! Erre ő azt mondta hogy nem nem vesztettem mert a másik srác gyerekes és elküldte! sokszor átbaszta már a fejét és lekakilja magasról! Egyetlen egy szóval nem mondta nekem hogy ki szeretne velem békülni de barátkozni szeretne! Ő hív telefonon ő szervezi a programot!


Kérdem én 3 és fél év után van barátság!?

Mi nem megcsalással és veszekedéssel váltunk el egymástól hanem mert nem tudtunk sokat találkozni és törődni egymással és kihűlt a kapcsolatunk!

Mondtam neki hogy barátkozzunk és nyugodtan hívjon ő erre azt mondta hogy élni fog vele és él is! Úgy viselkedem vele hogy ne higgye azt hogy engem akármikor vissza szerezhet! Jó lenne a szívem mélyén nagyon de nagyon szeretem de nem mutatom neki ki! ÉS szerintem féltékeny! Hogy egy másik lánnyal találkoztam! És ő ezt megtudta és letámadott!


2011. márc. 24. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha beszélünk telefonon akkor mindig úgy érzem hogy bizonygatni szeretné nekem azt hogy a másik srác az leves nem kell neki! Én 24 vagyok ő pedig 22!


Amikor találkozunk akkor annyira de annyira látszanak rajta dolgok! Mármint hogy jól érzi magát velem! De lehet hogy csak én látom azt hogy ő vissza szeretne táncolni és tényleg barátkozni akar!

Csak 10 emberből 10 mondja azt hogy barátság max 2-3 év múlva lehet!

2011. márc. 24. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ne legyen féltékeny. Én ezt a kis p*csát elfelejteném, úgy ahogy van, minden fiúval kavar? Nekem van egy ilyen barátnőm, vagyis csak VOLT barátnőm, amióta megváltozott azóta kerülöm a társaságát, nem bírom az ilyen lányokat, akik ennyire válogatnak és kihasználják a fiúkat. Azért őket sem kell félteni, mert a fiúk is megcsalják, otthagyják stb. a lányokat, de egy lánytól ez főleg undorító. Az én véleményem szerint felejtős, nyugodtan kezdj el barátkozni, ismerkedni más lányokkal is, ne érdekeljen a lány véleménye. És szerintem ebben az esetben nincs barátság.
2011. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értelek! Csak tudod én voltam már olyan helyzetben mint ő hogy szakítottam valakivel mert úgy éreztem hogy nem jó a kapcsolatunk és jobb lesz mással! Csak egy idő után rájöttem hogy ő kell nekem! És finoman elkezdtem vele találkozni! Azt csináltam mint ő most!

Döntésképtelen! Tudom hogy szeret engem!

2011. márc. 24. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem beszéljétek meg, hogy legyen veled normális, mert ez így nem pálya :/
2011. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!