Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított, de vissza szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, de vissza szeretne jönni. Mit csináljak, megbízhatok-e benne ezek után?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú sztori lesz, előre is bocs, de kérlek olvassátok végig, teljesen tanácstalan vagyok.

Fél éve járunk a barátommal, minden elég hamar történt, az első együttlét, aztán egy hónap múlva összeköltözés. De valahogy tökéletesnek tűnt, annyira úgy éreztük, hogy összeillünk.

Elég sokat szoktunk veszekedni, ami sokszor az én hibám, mert apróságokon kiborulok.

Tegnap is egy ilyen jelentéktelen hülyeségen balhéztunk össze, jól felhúztam az orrom, és bementem a szobába vasalni.

Utánam jött, leült könnyes szemmel az ágy szélére, és azt mondta, hogy szeret engem, de ez nem "az a szerelem".. rengeteget beszélgettünk erről, közben olyanokat mondott, hogy annyira akarta, hogy szerelem legyen, de nem lett, nem olyan. Egyszer volt egy lány, kb. 6 éve (akivel épp alakulóban volt a kapcsolatuk), őszerinte teljesen hülyét csinált magából ez előtt a lány előtt (akit ráadásul nemrég jegyzett el a haverja, aki korábban elvitte az orra elől). Kérdeztem, hogy ez a baj, szereti még? Azt mondta dehogy is, semmit se érzett mikor megtudta, de akkor, amikor szerette, akkor ő mindenét beleadta ebbe, és ezt "kitaposták" belőle. Volt azóta már pár kapcsolata, és mindig mondogatta magának, hogy nem lehetek szerelmes, nem lehetek szerelmes.

Nálam pedig azt mondta, hogy pont azt mondogatta, hogy nagyon akarja, mert látja, hogy én mennyire szeretem őt, és őt még sosem szerette senki sem ennyire. Kérdeztem, hogy hol helyezne el a kapcsolatai közt, h mennyire szeret? És én csak a második voltam, az után a lány után. Mondom, már nem szereti, csak az érzelem erősségét tekintve. Talán azért van ez, mert sosem jöttek össze?


Nagyon sírtunk közben mindketten, de nem akartam megalázni magam azzal, hogy könyörögjek neki, és mondtam, hogy nagyon fájna nekem az, ha kínokat élne meg mellettem az által, hogy úgy van velem, hogy nem szerelmes belém. Mondta, hogy sose volt mellettem rossz, és néha érezte ugyanazt a szerelmet, mint a másik lány iránt (csak ezekszerint nem mindig, és félek, hogy a veszekedéseink miatt nem mindig), és hogy minden reggel azzal az érzéssel kel fel, hogy meg szeretne ölelni. És hogy nagyon-nagyon nehezére esik, de el kell engem engednie, pedig olyan, mintha egy kötelet engedne el, amin az élete múlik.


Szóval ilyenekről beszélgettünk, de végül abban maradtunk, hogy elmegy. Összeszedte a cuccait, és hazataxizott.

Majd miután hazaért, felhívott, hogy hiányzom neki, és ezt azonnal érezte, amint befeküdt az ágyába. És hogy nagyon nagy marhaságot csinált, és szeretném-e, hogy visszajöjjön. Mondom, szeretnél visszajönni? Azt mondta, igen. Mondtam, hogy én is szeretném.

Aztán reggel is felhívott, hogy hogy aludtam, mondta, hogy ő nagyon rosszat álmodott, és mégegyszer megerősítette, hogy nagy hülyeséget csinált tegnap. Aztán ezt elmondta élőben is.

Azt mondta, én kellek neki, és a terveink, amikről együtt álmodoztunk.

Mit csináljak? Higgyek neki? Lehetséges, hogy ez a hazaköltözés ébresztette rá, hogy szerelmes belém? Félek, hogy elhagy valakiért, akibe egy csapásra beleszeret. Velem még (tudomásom szerint) sose volt ilyen, hogy a barátaim ne lettek volna szerelmesek belém. Meg nálam is így van, hogy a szerelem vagy van, vagy nincs. De hallottam, hogy valakinél kialakul, idővel. Érdemes erre várnom, vagy inkább hagyjuk egymást, még ha beleszakad is a szívem? :(

Kérlek írjatok, nagyon el vagyok keseredve.


2010. jún. 8. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogadd vissza ;)
2010. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy képes vagy-e olyan férfi mellett élni, aki nem szerelmes beléd. Én nem tudtam erre rávenni magam, vége is lett. De nem csak ezért azt hozzá kell tenni.
2010. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom neked tanácsolni hogy ha tényleg nem könyörögtél hogy maradjon és teljesen magátol szeretett volna vissza menni akkor lehet hogy tényleg így gondolja.A fiúk sokszor tanácstalanok és meggondolatlanok.Ha te ennyire szereted akkor lehet hogy érdemes adni ennek a kapcsolatnak még egy eséjt.Ha nem szeret csak megijedt attól hogy egyedül marad akkor az rövidesen úgy is kiderül mert megromlik a kapcsolat,de lehet hogy jó irányt vesz és minden rendeződik.Kívánom hogy így legyen!Sok sikert neked! :)
2010. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket.

nem, tényleg nem könyörögtem, az nekem is nyomorult érzés lenne, ha szánalomból maradna velem.

reggel óta egyfolytában msnezünk, együtt ebédeltünk, és írja, hogy annyira fáj neki, h látja a szememben, h mennyire megbántott. és azt akarja, hogy minden olyan legyen mint rég.

remélem nem szánalomból írja ezeket.

kérlek írjatok még, esetleg olyan, akinek van hasonló tapasztalata. köszönöm

2010. jún. 8. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogadd vissza ! Lehet az is baj, hogy túl gyorsan történt minden és nem tud vele mit kezdeni, azért a pasiknál ez nem olyan egyszerű ! Ha összeköltözött veled akkor biztosan szeret és lehet pont attól ijjedt meg, hogy ez az érzelem kezd erősödni benne és nem akar csalódni ! A másik , ne telepedj rá, mert az sem jó , adj neki szabad teret, ezt arra értem,hogy írod látja mennyire szereted !

Fodadd vissza és ne várj sokáig, ha szánalomból akarna vissza menni, nem ülne le veled ebédelni , msn stb.

Fogadd hát vissza és légy egy kicsit türelmesebb, de ne akarj megváltozni , számolj el 10 ig, mielőtt vmit kimondasz és kevesebb lesz a veszekedés , persze ne add fel az elveidet és nem hódolj be mindig !


Írd azért meg, hogy döntöttél és hogy alakulna a dolgok !

2010. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hosszú év távlatában az emlékek megszépülnek. Én régen szerelmes voltam valakibe, aki akkoriban számomra a legszebb lány volt akit valaha láttam. Lekoptatott, majd újra találkoztam vele, és már egészen mást gondoltam. Vele is ez lehet a helyzet.

Szerintem fogadd vissza, lehet az is, hogy a veszekedés miatt csinálta, hogy megsajnáld, de látta, hogy te nem ellenkezel, így most ő harcolja vissza magát. Szerintem szeret, és ne legyél elnéző, mond meg neki nyugodtan hogy fájdalmat okozott vele. Ha elnéző vagy, lehet hogy még egyszer megpróbálja.

2010. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

majd írok, hogy mi lett. már ma szeretne visszajönni (csak tegnap este ment el). és én meg szeretném ezt vele beszélni (már egy kicsit nyugodtabban mint tegnap).

azért is gondolom, hogy az én hibám is a dolog, mert azt mondta, hogy olyanokat mondok, hogy ha én így érzem, akkor ő biztosan nem szeret eléggé. szóval ez is olyan kétértelmű dolog.. lehet, hogy én keltettem benne bizonytalanságot azzal, hogy sokszor apróságokon felkaptam a vizet. legalábbis nagyon remélem.

köszi az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak voltak.

ha valaki még ezután olvassa, írjon, minden válasznak nagyon örülök, mert egy kívülálló pártatlanul képes látni a helyzetet.

2010. jún. 8. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
14:41 vagyok és szurkolok nektek !:D ha ma már vissza akar menni engedd neki ! Beszéljetek, beszéljetek, beszéljetek most erre lesz szükségetek !!!!
2010. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

visszajött tegnap :)

beszéltünk nagyon sokat, és azt mondta, hogy a legutóbbi veszekedésünk váltotta ki belőle, hogy ezeket mondja.

rákérdeztem a lányra is, és azt mondta, hogy nem tud különbséget tenni, szóval nem a második vagyok (hangsúlyozom, érzések erőssége szempontjából, most nem konkrétan a lányról van szó), és erre tegnap jött rá.

nagyon szépeket mondott, meg írt és még egy kis "beszédet" is írt a telefonjára, amit felolvasott nekem, ilyen szépeket még sosem hallottam, és úgy éreztem, hogy őszinte volt és rájött, hogy szerelmes belém :)

azt is mondta, hogy minden tervünket valóra váltjuk, és lesz autó, meg nagyobb lakásba költözünk, meg családunk lesz :)

most nagyon boldog vagyok, de azért egy ideig biztos bennem marad ez, és "felkészülve maradok" rá, hogy esetleg megint visszatáncol, bár remélem, hogy ez a dolog csak azért kellett, hogy ráébredjen, hogy szeret.

én is rájöttem arra, hogy meg kell becsülni azt is, ha csak együtt tévézünk, vagy az ágyon ülünk, vagy együtt vacsizunk, vagy bármi más apróság, és veszekedés helyett ezeknek a dolgoknak kell örülni, mert ezektől szép az élet :)


köszi, hogy szurkoltatok :)

2010. jún. 9. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!