Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a Picúrom még meglehetősen...

Ha a Picúrom még meglehetősen aktív, az azt jelenti, hogy még nem szeretne jönni? :-)

Figyelt kérdés
Kedden leszek 38 hetes, kiválóan érzem magam. A Picike még sokat mozog, szinte meg sem áll. Úgy látom mintha valamennyit ereszkedett volna a hasam, de még a méhszájam is teljesen zárt. Még szükségem lenne pár dolog miatt erre a két hétre ... :-)
2011. aug. 8. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Intezd el mihamarabb a dolgaidat!

Az en babocam 38.het 2. napjan megfordult (majd kiszakadt a hasfalam), 3. napon visszafordult (na ekkor hivtam az orvost, mert iszonyatosan fajt) aztan 3 napig fejjel lefele focizott, es a 38. het 6. napjan kibujt :D

2011. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon aktív volt végig,indították a szülésemet,mert nem akart még jönni,pedig mát belekakilt a magzatvízbe. Ja és végig zárt voltam!
2011. aug. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom még a kitolási szakban is akkorákat rúgott, hogy embertelen, a fiam már az utólsó két hétben nagyon csöndeske volt. Szerintem ez babafüggő.
2011. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nálam még akkor is rúgkapált, mikor már a kórházban vajúdtam :D
2011. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szülés előtti két napban aktívabb volt,mint valaha...Szerintem is babafüggő ez a dolog..
2011. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!