Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 haverom közül 4 nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 haverom közül 4 nem volt még nővel, mi ütött ebbe a világba?

Figyelt kérdés
22-25 évesek, nem arról van szó hogy nem akarnak barátnőt, csak valahogy semmit nem tesznek érte, mert elmondásuk szerint eddig mindig csak beégtek ha ismerkedni akartak. Szerintem az ilyenekből lesznek azok akik 30 évesen kezdenek el csajozni, fűzik majd a 15 éves kislányokat. De leginkább az a megdöbbentő, hogy ennyi ilyen fiú van. Vagy csak az én körömben vannak ennyire fölülreprezentálva?
2011. márc. 24. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Mégis mi közöd hozzá, hogy ki mikor kezdi el?


2. Elmondták a (szerintem elég nyomós) érvet is: sok elutasítás érte őket. Ami nem feltétlenül csak rajtuk múlt.


3. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy 30 évesen 15 évesekkel fognak majd kezdeni.


Még valami kérdés?

2011. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azért van mert a mi időnkbe jött be az a divat hogy lányoknak idősebb barátjuk volt 4-5 évvel szal középsuliba esélytelen volt nekik hogy csajuk legyen aztán ebbe belenyugodtak és megmaradtak ebbe a nyugalmi állapotba
2011. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Én megértem őket. Valszeg csúnyák, és mint ilyenek, nem kellenek senkinek. Jobban is teszik, ha nem próbálkoznak és nem égetik magukat, nekem is azt kéne.
2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtak még maguknak megfelelő lányt. Sajnos elég kevés a normális.
2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

"Nem találtak még maguknak megfelelő lányt. Sajnos elég kevés a normális."

Mert a pasik full normálisak nem? Úgy utálom az ilyen idiótákat, akik ezzel vigasztalják magukat! Kár hogy máskor meg azt mondjátok, hogy a csajok mindig foglaltak! Akkor szerintem nem a csaj a nem normális, nem?

2011. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"az ilyen idiótákat, akik ezzel vigasztalják magukat!"


Én nem vigasztalom ezzel magam! Tény, hogy kevés a normális, tehát olyan aki:

- legalább 5 könyvet olvasott életében

- nem dohányzik

- nem alkoholista

- nem öltözik k.rvásan

- nem vonaglik a diszkóban a pasiknak.

- van saját gondolata, véleménye egy témáról.

- van hobbija, érdekli valami.

- nincs elszállva magától

- Első szexuális élménye 18év fölött volt.

- Nem lóg ki a fél melle a felsőből.

- nem hallgat SP-t, vagy hasonló igénytelenséget.


Ha ez mind igaz rád, akkor normális vagy, hanem hát nem.

2011. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1: a fülbevalója nem és az állkapcsa alá.
2011. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az gáz h ez alapján itéled el a barátaid. veled van a baj....
2011. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!