Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyú ideges vagyok, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú ideges vagyok, most mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Beléptem a barátom facebookjára,előre leszögezem nem kutakodás céljábol csak meg akartam nézni valamit.Szóval észrevettem egy olyan üzenetet amibe beszélgettek egy régi barátjával hogy jolenne már összefutni..a hab a tortán az volt hogy irta neki:állandóan csak a barátnőmmel vagyok és már kicsit unom!Az a legvicceseb az egészbe hogy volt már rá párszor példa hogy nekem nem volt kedvem elmenni vele bulizni de mondtam hogy nyugodtan menjen csak el nélkülem ő pedig mindig azt mondta hogy inkább velem van és 1év alatt amióta együtt vagyunk alig ment el nélkülem bulizni..Azt tervezem hogy amint találkozok vele elküldöm melegebb éghajlatra mert annyira megalázónak éreztem mikor ezt megláttam hogy az valami elképesztő!Szerintem ezt nem csak én fújom fel ennyire de kiváncsi lennék ti mit gondoltok rola??Köszönöm elöre is a NORMÁLIS VÁLASZOKAT

18/L


2011. márc. 24. 17:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
hát te jó hülye vagy nem mondtma egy szóval sem hogy azért kutattam a cuccai között mert ő is nézegette az smseim hanem csak hogy meg akartam nézni nála valamit.. de mindegy
2011. márc. 24. 20:48
 22/24 anonim ***** válasza:
21 F te tényleg hülye vagy..... istenem .. áá ez amit leírtál. inkább te olvasd végig...
2011. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van 21/f-nek. :D azt hittem csak a szappanoperákban ilyen alattomosak a nők de lassan kezdek rájönni hogy a valóságban is vagytok egypáran. csajom lennél olyan maflást kapnál beszarsz !!! utánna meg kidobnálak a pics@ba.
2011. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy meg akartam nézni valamit ott ahol nem én vagyok a "házigazda". a helyett hogy mondjuk megkérdeznéd vagy valami, hülye kutakodós pics@ vagy !
2011. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!