Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyú ideges vagyok, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú ideges vagyok, most mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Beléptem a barátom facebookjára,előre leszögezem nem kutakodás céljábol csak meg akartam nézni valamit.Szóval észrevettem egy olyan üzenetet amibe beszélgettek egy régi barátjával hogy jolenne már összefutni..a hab a tortán az volt hogy irta neki:állandóan csak a barátnőmmel vagyok és már kicsit unom!Az a legvicceseb az egészbe hogy volt már rá párszor példa hogy nekem nem volt kedvem elmenni vele bulizni de mondtam hogy nyugodtan menjen csak el nélkülem ő pedig mindig azt mondta hogy inkább velem van és 1év alatt amióta együtt vagyunk alig ment el nélkülem bulizni..Azt tervezem hogy amint találkozok vele elküldöm melegebb éghajlatra mert annyira megalázónak éreztem mikor ezt megláttam hogy az valami elképesztő!Szerintem ezt nem csak én fújom fel ennyire de kiváncsi lennék ti mit gondoltok rola??Köszönöm elöre is a NORMÁLIS VÁLASZOKAT

18/L


2011. márc. 24. 17:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát én biztos lebasznám a csajom még ha csak nem is kutakodni akart attól mert megnéz valamit a facebookomon amit valjunk be nem kell feltétlen belépni az enyémbe hogy megnézzen valamit mondván a barátok mindent látnak csak a személyes üzenetet nem és a módositani nem tudják. Szóval én már azt megkérdőjelezném hogy minek léptél be ha csak valamit meg akartál nézni. másik az ő személyes üzeneteihez azért mert a bnője vagy semmi közöd.
2011. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
De esetleg egyszer vedd kezedbe "véletlenül" a telefonját is, aztán ki tudja, hátha megnyílik egy-egy sms is "véletlenül" és mindjárt tisztábban látsz.
2011. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
én kidobnálak úgy hogy a lábad nem éri a földet kölcsönös bizalom ha a barátnőm nem bízik bennem én miért bízzak benne egyből felmerülne benne az a kérdés talán neki is van valami rejtegetni valója
2011. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ő is volt már hogy olvasgatta az smseim..engem nem érdekelt olvasgassa csak..
2011. márc. 24. 17:55
 15/24 anonim ***** válasza:
erre nehéz is bármit mondani, mert haverok előtt azért mást mondhat az ember. nem akarom védeni, de lehet hogy csak nem akart a papucsállatka és a hősszerelmes szerepében tetszelegni.
2011. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én meguntam barátnőmmel ezt, és 2 hónapja szakítottam vele. nem nézegettem fb ját, csak mikor náluk voltunk azt mondta szüleinek h csak én akarok vele lenni folyton, mindenkinek ezt mondogatta, hogy lefoglalom stb, meg h folyton hívom... volt hogy 12 óra munka után rögtön hozzá kellett mennem, mert már szinte sírt nekem a telóba, volt hogy hazavittem és fél óra múlva hívott h hiányzom menjek érte... reggel ha nem együtt keltünk akkor nekem kellett hívom és kelteni, sms ek, minden órában szinte, hívjam fel mikor szünetem van, ha ráérek, este éjjel. közben ugye mindenkinek azt mondta, h én akarom ezt mind!
2011. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
de ennek nem sok köze van az én helyzetemhez :D
2011. márc. 24. 19:34
 18/24 anonim ***** válasza:
dehogynem:D én is meguntam h átvernek:D
2011. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ha az én barátnőm volnál dobnálak. véletlenül nem kutatunk másnak a személyes cuccai között. amit meg itt lenyomtál az kész röhej. elösször aztmondod megakartál nézni vmit ,dehát mindent megnézhetsz kivétel a levelezését a saját profilodról majd aztmondod h ő is megnézi ezért nézted meg. ennyi kamut rég nem hallottam. most komolyan ha nemkünk tök ismeretlenek hazudsz akk mit mondhatsz hétköznap a barátodnak.

te nem vagy100as. most nagyjából összefoglaltam amit elöttem írtak páran. komolyan egyszer ülj le és olvasd el amit írtál és változtass.

2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
előző 21F
2011. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!