Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyú ideges vagyok, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú ideges vagyok, most mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Beléptem a barátom facebookjára,előre leszögezem nem kutakodás céljábol csak meg akartam nézni valamit.Szóval észrevettem egy olyan üzenetet amibe beszélgettek egy régi barátjával hogy jolenne már összefutni..a hab a tortán az volt hogy irta neki:állandóan csak a barátnőmmel vagyok és már kicsit unom!Az a legvicceseb az egészbe hogy volt már rá párszor példa hogy nekem nem volt kedvem elmenni vele bulizni de mondtam hogy nyugodtan menjen csak el nélkülem ő pedig mindig azt mondta hogy inkább velem van és 1év alatt amióta együtt vagyunk alig ment el nélkülem bulizni..Azt tervezem hogy amint találkozok vele elküldöm melegebb éghajlatra mert annyira megalázónak éreztem mikor ezt megláttam hogy az valami elképesztő!Szerintem ezt nem csak én fújom fel ennyire de kiváncsi lennék ti mit gondoltok rola??Köszönöm elöre is a NORMÁLIS VÁLASZOKAT

18/L


2011. márc. 24. 17:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet csak nagyzolni akart, amolyan haverek kozotti beszelgetes. Ha valoban, nem szeretne veled lenni nem is lenne.
2011. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ja, véletlenül beleolvastál :) Hogyne. Tök véletlenül az egészet végigolvastad. Mint a rendőrkocsi amiben múltkor drogot találtak és a rendőrök szerint véletlenül eshetett bele a folyadékelvezető csőbe mikor elkobozták :D
2011. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,járj utána,miután elkapod valamin akkor szia.
2011. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy csak a barátja előtt játszotta az eszét és nem is így gondolja, ezt neked kell érezni. Egyébként én nem mondanám el neki, hogy elolvastam az üzenetet, mert az nagyon ciki. Ha el akarod küldeni, akkor mondj neki valami ahhoz hasonlót, amit ő írt, aztán ha visszakérdez, hogy elolvastad-e a levelét, akkor megkérdezheted, hogy miért, csak nem ilyesmiket írtál valakinek? Remélem érthető voltam.
2011. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam hogy csak menősködni akart de akkor meg is ihatja a levét..tudom hogy szeret mert tényleg minden idejét velem tölti..De ilyet hogy lehet írni??Azt hittem dobok egy hátast mikor megláttam
2011. márc. 24. 17:38
 6/24 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg nem kutakodni akartam..csak hát ha már ottvoltam gondoltam kicsit körülnézek:D De ti szakitanátok emiatt a párotokkal??
2011. márc. 24. 17:40
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van olyan barátom, aki nagyon szereti a barátnőjét és mindent együtt csinálnak, de közben mondott nekem olyat róla a háta mögött, hogy nem a legszebb, meg milyen béna ebben meg ebben vagy hogy unja ezt meg azt vele kapcsolatban. De ettől függetlenül szeretik egymást és boldogok.

Szerintem adj neki még egy esélyt, mert lehet csak a barátja miatt mondott ilyet. Haverok előtt mindig másabbak a nőkkel =D

2011. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló micsoda rafinált tipikus női csőbehúzás XD jah nem kutakodás uristen XD és mit akartál megnézni ? jah véletlenül a beszélgetéseket is megnézted... Itt a bizalmatlanság és tisztelet hiányáról van szó !!! ugy szar ahogy van.
2011. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy voltak már idióta dolgai ezelött is amiket elnéztem neki,ugy hogy most már eléggé teli van a pohárka..
2011. márc. 24. 17:43
 10/24 A kérdező kommentje:
De kedves utolsó ilyen kérdés nem volt! Szoval vagy arra válaszolj vagy okoskodj máshol.Többieknek köszi
2011. márc. 24. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!