Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk nektek az ilyesmi tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Fiuk nektek az ilyesmi tetszik?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 165 cm és 46 kg..:DD és koromhoz képest nagy a mellem (95/b) szerintetek ez visszataszító vagy inkább jó ? :))) És az normális ,hogy ha még fogyni szeretnék ? nemtudom :$$
2011. márc. 24. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogyni ne fogyj, 46 kg az nem sok. Mellesleg tetszene, ha 4-5 évvel idősebb lennél :-)
2011. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az semmiképp sem normális, hogyha fogyni szeretnél... Szerintem egyáltalán nem visszataszító, ha szép nagy, formás melleid vannak.

18F

2011. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Joco901019 ***** válasza:
Szerintem a magasságodhoz képest a testsúlyod megfelelő. Ha most fogynál akkor szerintem nagyon vékony lennél ami manapság már nem szexi. Ha 17-18 éves lennél nagyon tetszenél.
2011. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de hízhatnál kicsit. Fogyni eszedbe se jusson!
2011. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz a melleidre. Hirtelen nagyot nőttek, még talán fognak is. Kezeld terhességi csík elleni kenőcsökkel, hogy ne csak ruhában legyél szép.
2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg ne akarj fogyni,felesleges.Inkabb meg hizzal par kilot.A ferfiak tobsege -en is- azt szeretik ha van mit fogni egy csajon. Szep /nagy/ formas mellek,széles csipő,kerek fenék.Legjobb!!!
2011. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

95B? Jó széles hátad lehet o.O Én 70B-t hordok.

Egyébként ne akarj fogyni, én 50 kiló vagyok, nálad némivel még alacsonyabb is, és közel sem vagyok kövér, ezek alapján inkább gebe lehetsz, semmint kövér.

20/l

2011. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nincs széles hátam.:)
2011. márc. 24. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
csak kár hogy olyan fiatalka vagy még
2011. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, a 95 azt jelenti, hogy a melled alatt a mellkasod kerülete körülbelül 95 centi. A B méret pedig azt jelenti, hogy a mellcsúcsodnál lévő kerület, és a mell alatti kerület különbsége 12-15 centi közt van.

Vagy rossz méretű melltartót hordasz, vagy széles a mellkasod/hátad. Ha az utóbbi nem látszik, akkor örülj neki, én még néha ezt a 70-et is soknak érzem... =)

2011. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!