Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy lány aki tetszik nekem, és én is tetszem neki vonzódunk is egymáshoz meg tök jól el szoktunk dumálni meg ilyesmi, de én ennél többet szeretnék csak nem merem elmondani neki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és mondd el neki, vagy írd le... Csak az első lépés nehéz.
2009. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Nos lássuk..

Például próbáld meg a tudomására hozni, hogy te többre tartod ezt a kapcsolatot egy szimpla barátságnál. Lehet, hogy sejti is.

2009. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sétáltok,fogd meg a kezét. Aztán egy alkalmas pillanatban csókold meg! Így már érteni fogja,nem kell semmit mondanod.
2009. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-sővel próbálkoztam de választ nem kaptam,a 3.-at pedig meg fogom próbálni mert hiszek benne h sikerülni fog.
2009. júl. 20. 18:32
 5/5 anonim válasza:
Szereintem kérdezd meg h ki tetszik neki és ha nem mond semmit akkor kérdezd meg h szeretsz? és így tuti jó lesz ;)
2012. febr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!