Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan idomítunk egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan idomítunk egy férfit?

Figyelt kérdés
Kissé talán durva a megfogalmazás,de a lényeg érthető:)Kíváncsi lennék Ti hogyan alkalmazkodtatok párotokkal együttéléskor,azaz pl:hogyan osztjátok meg a házimunkát,ki miből veszi ki a részét otthon.Alkalmazkodtok esetleg valami előre megbeszélt szabályhoz? Légyszíves életkort is írjatok:)
2011. márc. 24. 12:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Idomítani az állatokat szokták a cirkuszban, de ezt is roppant helytelenítem.

Két ember vagy összeillik vagy nem, ha már "idomítani" kell valakit, akkor régen rossz vagy túl önző, egyoldalú az idomító fél.

Egy párkapcsolat a K Ö L C S Ö N Ö S(!!!) egymáshoz alkalmazkodáson és összecsiszolódáson alapszik.

Nálunk rém egyszerű: felezzük a kiadásokat, a munkákat, odafigyelünk egymásra és ha valamelyikünknek gondja van, akkor őszintén megbeszéljük és megy az élet tovább. De idomítás? Egy párkapcsolatban? Abszurdum.


38F(én) és 30N

2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan idomítunk egy férfit?:)))

Hát, a fene megette ha idomítani kell.

2011. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érthető a kérdés és nem sértőbb, mint a"zasszonynak a konyhában a helye" és társai megnyilatkozások.


Szerintem az első lépés a saját önbecsülésed. Ha tartod magad valamire, szereted, megbecsülöd magadat, van tartásod, nem engeded kihasználni magadat, akkor már jó pozícióból indulsz.

Továbbá, fontos az hogy ne várd el a férfitól a gondolatolvasást. Meg lehet ám kérni bármire, ha elég kedves vagy hozzá, és helyre is lehet tenni őket (nem bunkó hanem udvarias de határozott módon), ha nem jól csinál valamit.DE ha jól csinál, akkor dicsérni kell, ezzel erősíted meg a jó viselkedésében.

Hiába pontoztátok le, a szex is fontos egy jó kapcsolatban, de csak addig amíg mindenkinek pont ott és akkor jólesik.

Szerintem a jó "idomár" következetes, érthetően kommunikál, jutalmaz ha jó a viselkedés, a büntetés meg nem szexmegvonás/durcázás/sárkánykodás, hanem mondjuk nem sértő ténymegállapítás és elvonulás (pl. "nem tetszik, hogy szanaszét hagyod az zoknid a lakásban. Ott a szennyestartó, ha tiszta zoknit akarsz, akkor tedd bele!" Ha nem teszi, akkor nem mosod ki, eljön a nap, hogy nem lesz mit felvennie, és akkor majd jó helyre teszi, mégse voltál te a dög, mégis célt értél).

2011. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

tedd boldoggá és akkor bármit megcsinál!


Én csajaimat olyan boldoggá teszem hogy 2 méterrel a föld fölött járnak, és onnantól kezdve ők örülnek ha bármit tehetnek értem, még kérnem se kell.!

2011. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ostor. Karika. Láng. Ugorj!
2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:32


Sértő a megnyilvánulásod!!! Moderatúrát!

2011. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%

Ide is azt írom, amit a másik kérdéshez, ha már rátaláltam erre is:

Őszintén szólva kérdés láttán majdnem leírtam, hogy kit idomítsál. De gondolom sejted.

2011. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Látom az idomítás szón sokan fentakadtak...nem az a lényeg, hívhatod nevelésnek is.A lényeg ezek szerint az önbecsülésből fakad.A legtöbb férfi természetesnek tartja, hogy valaki gondoskodik róla.Ahogy elkerülnek anyutól,jön valaki,aki szintén megcsinálja ezeket a dolgokat.Alanyi jogon jár nekik ez a dolog, hiszen "én dolgozok".És mi van akkor ha a nő is dolgozik?:DAkkor egyenlően vannak elosztva a "házi feladatok"?Nem hinném.De nem is ezzel van a baj.Hanem azzal hogy sosem fogják elismerni IGAZÁN amit teszel értük.
2011. márc. 24. 16:58
 29/33 anonim ***** válasza:

A nevelés sem jó szó.

Kölcsönös tisztelet és kommunikáció. Amit ez nem old meg, és nevelni, idomítani kell, az nem kapcsolat.

2011. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi imádja, ha egy nő tisztában van a "szexuális hatalmával", és erotikusnak találja, ha vissza él vele, akár hosszú távon is. Ez egy különleges erő, amit egy párkapcsolatban ki lehet fejleszteni, és semmiképp se a hülye módszer "ha ezt meg ezt nem csinálod meg nincs szex...", vannak trükkösebb, mélyebben a férfi fantáziájába irányuló, aljas :) módszerek... Az alapja ennek, hogy folyamatosan fenn kell tartani a szexuális izgalmukat, mert egy felizgatott férfi szinte bármibe belemegy. Azt mondhatom, hogyha egy pár erre rákap, nincs megállás, én pl. hamar észrevettem, h TV-t nézek esténként míg a párom a házimunkát csinálja. :)

28/N

2011. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!