Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan idomítunk egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan idomítunk egy férfit?

Figyelt kérdés
Kissé talán durva a megfogalmazás,de a lényeg érthető:)Kíváncsi lennék Ti hogyan alkalmazkodtatok párotokkal együttéléskor,azaz pl:hogyan osztjátok meg a házimunkát,ki miből veszi ki a részét otthon.Alkalmazkodtok esetleg valami előre megbeszélt szabályhoz? Légyszíves életkort is írjatok:)
2011. márc. 24. 12:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy gondolom, hogy először is kell hozzá egy idomítható férfi, vagyis aki hajlandó és képes megcsinálni a kéréseidet.

Az előző párom akivel másfél évig együtt éltem semmire nem volt hajlandó, max annyira hogy 2 hetente kivitte a szobából a szemeteskuka tartalmát.

A mostani párom olyan, hogy ha bármire megkérem normálisan, ugrik és megcsinálja, mosolyogva, mindenféle puffogás nélkül, bár tény hogy magától kevés mindent vesz észre. Vele még nem lakom együtt, de előre láthatóan úgy gondolom, hogy nem kell majd vele azon vitatkoznom hogy vigye ki a koszos ruháját a szennyesbe, vagy hogy hozzon be most ő fát.

Szerintem aki nem idomítható azzal bármit csinálhatsz, akkor sem válik azzá.

2011. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Nem szükséges idomítani: legyen szex, kaja és rend.

Ha ezek rendben mennek, bármit elérhetsz :-)

2011. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Vissza olvasva azt hiszem nem a kérdésedre válaszoltam. :D Ne haragudj.

Amúgy nálunk úgy működnek a dolgok hogy felállítunk "szabályokat", kinek mi a dolga, és mindenki csinálja a sajátját, kivéve ha amúgy megkérjük egymást valamire hogy segítsen be.

2011. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Igen, durva a megfogalmazás, én a kutyámat szoktam idomítani, nem a férjemet.


15 éves házasok vagyunk, és nem kellett egyikünknek sem nagy áldozatot hozni azért, hogy jól működjön a kapcsolatunk.Nem dolgozom 10 éve, megtehetem hála istennek, de ez nem azt jelenti, hogy lógatom a lábam.A ház 280nm, a kert hatalmas, a házban mindent egyedül csinálok, csak a kertben van segítségem.A férjem reggel megy, este jön, de a hétvége mindig csak a családé.Szabály nincsen, lazák vagyunk.Egy-két dolgot a fiamtól szoktam kérni, de még Őt sem "idomítom".

2011. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%

idomítani... a pasi nem kutya,hogy idomítani kelljen.

mi megbeszéltük,amikor összeköltöztünk,hogy kinek mi a dolga. én főzök,ő mondjuk leviszi a szemetet, sétálni a kutyát,én takarítok, ő összeszedi a mosnivalót,segít bevásárolni,de van,hogy ő is takarít,vagy nekiáll főzni, ez mindig attól függ,hogy kinek mennyi ideje van a munka mellett, de egyébként alap,hogy mindenki rendet rak maga után,meg ilyesmik.

24/L

2011. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%
34/N
2011. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%
Hát nekem eddig 4 komoly kapcsolatom volt és mindegyiket be tudtam idomítani. Úgy pitiznek mint a kiskutyák. Írj privit elmondom a titkot. Ide nem lehet mert a férfiak is elolvassák és ezeket nekik nem szabad tudni! De ha akarod beavatlak. Vannak olyan dolgok amiket csak a nők tudnak.
2011. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Erről nekem az jutott eszembe, hogy egy férfi is megkérdezehtné, hogy kell idomítani a nőt, hogy főzzön, mosson, takarítson, stb.

Az idomítás nagyon csúnya szó erre, mert azt jelenti, hogy fájdalmat okozol neki, ha nem tesz meg valamit. Még az állatokat is nevelik, illetve betanítják. (Van kivétel, de arra én nagyon fújok.)


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem az "igazival" magától értetődött a szerepek felosztása, általában nem csinálunk mindketten mindent, de ha valamit nem tudok vagy nem akarok megcsinálni, még szólnom se kell, és magára vállalja, mondván, hogy ez férfimunka. Még olyan is előfordul, hogy elmosogat, mert látja, hogy ki vagyok nyúlva. De kérnem, szólnom sose kell érte. Ez nekünk úgy "jön".

2011. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
42%
Egy papucs férj a lényeg a többi jön magától.
2011. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%
A férfiak úgy is lenézik a nőket és semmibe veszik őket uralkodni akarnak felettük holott a nő szüli meg őket ezért logikátlan a gondolkodásuk na mindegy. Szóval ha lenézik a nőket és uralkodni akarnak akkor én meg idomítom őket. Mert így fer. Valamit valamiért. Igen is jó szó az idomítás mert az. A férfiakat idomítani kell, mert a szép szóból nem értenek
2011. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!