Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha komolytalan a srác akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komolytalan a srác akit szeretek akkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk, tipikus fiú-lány barátság (tessék, itt egy újabb példa, hogy mennyire nem működik). Na igen...nagyon jóbarátok vagyunk, ennek fejébe meg még osztálytársak is. mindenben megegyezünk, kivéve egy dolgot. Én elég komoly vagyok nem csak hozzá képest, hanem a korunkhoz képest is. Ő sem az a tipikus mai fiatal, viszont barátnő téren nagyon is gyerek még...olyan akinek még az számít, nézzen minél jobban ki a csaj és akkor összjövünk, smárolgatunk, ha engedi akkor megd*gom, és nem érdekel, hogy nem vagyok szerelmes beidegződése van. Lehet ilyenkor tenni valamit? Vagy tegyek le a dologról? Várjak míg komolyodik kicsit, vagy az is hiábavaló? El vagyok már keseredve...


16/L (a srác ugyanennyi)


2011. márc. 24. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
16 éves lány is komolyatalan még meg a 16 éves fiu is, lehetnek kivételek, várhatsz de a 26 éves munkatársam komolytalanabb mint 1 óvodás
2011. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobban úgy tudod elérni, hogy megkomolyodjon, hogy kicsit hanyagolod. Nem fogja érteni mi a helyzet, miért nem vagy vele mindig, miért nem engeded, hogy megdugjon és elkezd majd gondolkodni. Rájön, hogy szeret téged, és ahhoz, hogy veled maradjon a te igényeidet próbálja meg kielégíteni, keresni fogja, hogyan felelhetne meg neked.

Ha persze nem így történik, akkor nem is szeretett téged, értelmetlen vele maradni. De csak nem így lesz.

2011. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 éves fiútól ne is várj komolyságot....
2011. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagyis 16... (bocs)
2011. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!