Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnak maradni az exekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnak maradni az exekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam azt, hogy csak két esetben marad barát két ex: ha sosem voltak szerelmesek, vagy ha még most is azok. És a barátom nagyon jóban van exével, és kezdek aggódni, hogy ez nem normális... Véleményeket várok, köszi előre is!
2011. márc. 24. 00:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
felejtő, kivéve ha senkinek se fájt a vége
2011. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!


nálunk az a szitu, hogy barátom az exével több mint 3 évig volt együtt, együtt is éltek, sőt, majdnem házasság is lett a dologból. barátként is váltak el, közös megegyezéssel, és eddig ok is lenne a dolog. de aztán összevesztek, mert a csaj új pasija féltékenykedett, a csaj meg inkább nem beszélt többet a barátommal, csak a pasijának jó legyen. most meg megkereste a barátomat, hogy legyen barátok megint, de akkor legyen szíves és nyalizzon a jelenlegi pasinak is. innentől gyanús a dolog... mégis miért kéne országos barátnak maradni? minek kell erőltetni, ha nem megy? és mégis miből gondolja, hogy ő aztán annyira fontos a barátomnak, hogy majd csak egy ex csajocska kedvéért nyalizik egy totál antipatikus pasasnak?

2011. márc. 25. 22:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság .. irányításról szól az egész .. és ott rángatja a pasidat ,ahogy csak akarja .. persze ha csak engeded
2011. márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én se nem engedem, se nem tiltom, mert akkor az már úgy nézne ki, hogy egyik oldalról én húzom a kezét, másikról meg ő. inkább kivárom, hogy hogy cselekszik, mit dönt, ki a fontosabb. ha úgy látom, hogy meg a nyalizás az exnek, meg a pitizés, akkor bármennyire is meghasad a szívem, kidobom. mert szeretem, és vele akarok lenni, de nem minden áron. úgy meg pláne nem, hogy másodhegedűs lehetek max.
2011. márc. 29. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!