Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnak maradni az exekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnak maradni az exekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam azt, hogy csak két esetben marad barát két ex: ha sosem voltak szerelmesek, vagy ha még most is azok. És a barátom nagyon jóban van exével, és kezdek aggódni, hogy ez nem normális... Véleményeket várok, köszi előre is!
2011. márc. 24. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
ez semmikeppen se jo..
2011. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Hosszútávon nem egészséges.
2011. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szakitással megszünik minden kapcsolattartás és szerintem ez igy jó. Megvolt az esélye, hogy az életem része legyen és velem legyen, ha ezt eldobta, akkor menjen a francba, csak azért maradjunk barátok, hogy néha megkérdezze hogy vagyok? A másik meg, hogy bámuljam, hány pasi megy keresztül rajta a szemem előtt? Sok rosztól megóvod magad, ha a szakitás az mindenféle kapcsolat megszakitása.
2011. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem normális dolog ez.

Nem jó az exekkel tartani a kapcsolatot, de ez ellen csak azt tudod tenni, ha mondod neki, hogy neked nem tetszik, viszont nem tiltod meg. Egy idő után rájön, hogy akkor jobb neki is, ha abbahagyja a vele folytatott kapcsolattartást.

Fiú-lány barátság meg nem létezik...

2011. márc. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már én mind a három exemmel jóban vagyok, a pasim is mind a 2-vel.....össze is járunk, ott voltunk az egyik esküvőjén, annyi az egész hogy jó fejek és jó barátok, amit nem kell eldobni azért, mert a szerelmi életük nem működött. Ez olyan mint amikor van egy lakótársad és kiderül hogy együtt élni nem tudtok, de agyon jól elvagytok ha nem kell egymást lesni 24 órán keresztül....

És mielőtt hitetlenkednétek egyikünknél sincs semmi....

7 éve vagyunk együtt, 3 hónap múlva esküvő és az ex-szek is ott lesznek.....

2011. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 7:49-essel. Én is jóba vagyok nem 1 exemmel, de semmi szexuális jellegű dologról nincs szó. Az egyikkel konkrétan meg szoktam beszélni a párkapcsolati gondjaimat, és sok-sok ember közül ő az, aki mindenféle kertelés nélkül a szemembe mondja, ha hülyén viselkedek.

Nem értem mért kéne valakitől teljesen elzárkózni, mert megpróbáltátok milyen lehet egy párként, és nem sikerült. De tény, hogy azzal a sráccal, akibe nagyon szerelmes voltam még nem tudok beszélni, de idővel ezt sem tartom kizártnak(még csak 1 éves a szakítás). Én ugyanis CSAK akkor veszem fel exeimmel a kapcsolatot, ha már nem táplálok irántuk gyengéd érzéseket.

2011. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobb barátom az exem :)
2011. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én az 5 exemből 2vel vagyok jóban.

az egyikkel azért, m elfogadta, h köztünk csak barátság legyen, és tényleg be is tartja, nem nyomul, nem ad jelzéseket, azóta van b.nője. jókat szoktunk beszélgetni, minden célozgatás nélkül.

a másikkal azért vok jóba, m még mindig szeretem. van b.nője, de folyton azt írja, mennyire hiányzok neki, szeretne látni.

nem merek vele találkozni, m tudom, h megcsalnánk a másik csajt. nagyon viharos volt a kapcsolatunk, rengeteget veszekedtünk. talán azért szeretem még annyi év után is, m a dolog kettőnk közt sosem teljesült be, durván lett vége, v. igazából vége sem lett, folyton jászunk egymással. nem hagytuk, h X-ideig járjunk, és ellaposodjon, megunalmasodjon a kapcsolat, kihűljenek az érzelmeink, mint sok más párnál.

egyébként nagyon rossz ötletnek tartom ezt a legyünk barátok- szöveget.

a 2 fél tényleg csak akkor lehet jóban egymással, ha egyikük sem szerelmes már, és önmagukban lezárták a dolgot...ha viszont mind a ketten szerelmesek, az v.mi más megint.

ha csak te szereted őt, ő téged nem, v. fordítva, akk szakítsd meg vele az összes kommunikációt. így kevésbé fog fájni a dolog.

2011. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet normálisan is de nálunk ez nem jött be.

A pasim exe egyre tolakodóbb volt . A kedves udvarias csevegésből többszöri veszekedés vált . Mert Rivalizáltunk . Az ex azt figyelte ,mennyire van még hatással . Mennyire ér még a szava a döntésekben. stb stb.. Mivel különbözőek vagyunk másképpen láttuk az eseményeket. Mindig volt valami gubanc . Mintha mindig meg kellet volna vitatni ,hogy ki mikor enged a másik javára.

Aztán egyszer az ötlött az eszembe ,hogy nekem is van exem .. behozom ebbe az édes hármasba.

Lám csodákat .. a párom nem akart közös programokat. Nem akart mozizni ,biliárdozni,kirándulni,név napozni az exemmel..stb stb. Inkább lemondta a találkozást. Elgondolkodtató ,hogy ennyire önző dolog volt ez a pasim részéről vagy ennyi empátia szorult bele .... Egy évembe került . Mire rá eszméltem arra ,hogy csak az ex irányította a pasimat.

Sokszor féltékenynek tituláltak ,és azzal rágalmazott meg ,hogy tönkre tettem az ő jó kapcsolatukat..

Ezek után úgy gondolom Mindenki a jelenében éljen és ne legyen a jelben a múlt.

2011. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én igenis szeretném, hogy jóban legyek a volt barátokkal. Valószínűleg nem véletlenül ismertük meg egymást, emiatt.
2011. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!