Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi az a tulajdonság ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az a tulajdonság ami 100%-osan azt bizonyítja hogy a fiú szerelmes egy lányba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nincs
2011. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nincs? Biztos van! Akkor nem feltétlenül 100%-ig te nagyon!
2011. márc. 23. 17:47
 3/11 A kérdező kommentje:
*de
2011. márc. 23. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Pláne nem tulajdonság. A szerelem az már egy nagyon komoly dolog, nem egyenlő a szeretettel vagy a tetszéssel.
2011. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szemébe nézel és megtudod:D
2011. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

adj neki egy ciánkapszulát, majd kapj be a szeme láttára egyet , ha ő is beveszi akkor nyert ügyed van (Rómeó és Júlia effekt) :D:D


-lehet , hogy hülyén fogalmaztam meg , de a lényeget szerintem simán le lehet belőle szűrni így is :D:D

2011. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen fiúismerősöm van, akin láttam ilyet. Soha senki máson még nem. :D

De benne nem tudnám megfogalmazni mi ez, csak bárki, aki ismeri, "látja rajta" hogy szerelmes a barátnőjébe. Egyszerűen ordít róla. És nagyon elképzelni sem tudom, hogy mást szeressen úgy, mint a barátnőjét. Nagyon aranyosak, de én srácot így szeretni rajta kívül, még sosem láttam. :) És ez náluk valami 4 éves dolog, szóval nem kezdeti hév, és nem is fiatalok.

2011. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha bármit megtesz érted, amit mondasz neki.

Persze normális határok között. Mert ha azt kéred, hogy a kútba ugorjon, nem teszi meg, mert ő sem hülye.

2011. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:
90%

ha szerelmes akkor megteszi azt is:) (képletesen)


amúgy nincs ilyen szerintem... ez szimplán látszik az illetőn, hogy épp szerelmes..

de ha nagyon akarsz jeleket akkor, tipikus csillogó szemek, beleremeg az ölelésbe, meg ilyesmi.. hadd ne részletezzem, hogy milyen vagyok:D


de azt is megfigyelheted hogy egy kajáldában.. a szerelmesek egymással vannak elfoglalva.. a régi párok vagy nem szerelmes tagok pedig a kajával.

csak figyeld meg 1x:):)

23/f

2011. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Moszuke válasza tetszik... :D Ezt egyszer megnézem! :D
2011. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!