Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen lányok tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányok tényleg nem jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés

Nem járok túl gyakran bulizni,olyan kéthavonta egyszer ha elmegyek valahová.Tanítás után nem szórakozni megyek hanem haza pihenni (eléggé el szoktam fáradni délután 17-18 órára).Szeretek tanulni és fontos számomra,hogy elérjek valamit,és elvégezzem az egyetemet.Ez nem azt jelenti,hogy reggeltől estig tanulok nap mint nap,csak akkor amikor kell=) Van pár barátom,de nincs kiépített nagy baráti köröm,de nem is vágyom rá.

Mindemellett nagyon jókedvű,vidám és kiegyensúlyozott vagyok.Adok a külsőmre is,de nem vagyok plázacica.

19/L


2011. márc. 23. 16:21
1 2
 1/15 bix ***** válasza:
hogyaplcsába ne. de te nem az a könnyűvérű egymenetes vagy akit a pasik vadásznak, mert sajnos a lányok jelentős része meg az... én évek óta ilyesmit kerestem, nem kell mondjam mekkora sikerrel. két hónapja viszont szembejött az utcán:) nyugi, megtalál akinek meg kell majd:) 25f
2011. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A rendes fiúknak bejönnek. :)
2011. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kisfúknak nem. Az érettebb, vagy komolyabb gondolkodású férfiaknak annál inkább.
2011. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
attól függ hogy nézel ki.
2011. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem rossz dolog amit leírtál szerintem sőt épp ez a jó

16F

2011. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm ilyen. Ha még jól is nézel ki, akkor nincs gond.
2011. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bányarém és tudsz lazítani néha, akkor a leírtak alapján már hívnálak is randira.
2011. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy nézel ki.

Szintem minden a kinézeten múlik.

Amúgy én se járok szórakozni tehát ilyen lányt el tudnék képzelni magamnak csak hogy én nem szeretek tanulni és egyetemet se fogok végezni:D

20F

2011. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem minden OK veled. Légy magad mindég és cselekedj természetesen ha alkalmas fiu van a láthatáron A fiu valahol él már a világban de még nem tudja, hogy a párod lesz. Képzeld idönként el és lehet, hogy ezzel tényleg be is vonzod! Bár én ebben nem hiszek de ezotérikusok igen.


Ne feledd el azt se, hogy az élet ma van és nem holnap. Az rendben van, hogy 19 évesen a jövöt épited és tanulsz de a holnap mindig bizonytalan és a mai napi kenyeret ma kell megkapni. Tudod a mindennapit! Hayg idöt arra is, hoyg élj. Ez nem pláza macskázást jelent feltétlen de nem kell hazarohanni mindig iskola után. Hidd el a fiatal´sag az egy átmeneti állapot sé nagyon rövid ideig tart. csak ezt te még nem hiszed el. Legy fiatal is necsak tanulj! Az egyetem sem fog elrohanni.

2011. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezzel nincsen semmi gond. Gondolsz a jövődre is. Én is egyetemista vagyok, tudom milyen az mikor este van vége a tanításnak (nálunk gyakran 19-20 órakor..) Egyébként meg nekem és sokaknak az ilyen lányok jönnek be. Csak nehéz ilyet találi, mert ritkák nagyon. A plázacicákat meg inkább haggyuk....

20/F

2011. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!