Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok ráhangolódni az új udvarlóm csókolózási technikájára?

Figyelt kérdés

Én hagyományosan szeretek csókolózni, érzelmesen, az udvarlóm pedig mereven kitolja a nyelvét és úgy próbál valamit csinálni...

Mielőtt azt hinnétek, hogy 14 éves és még nem tudja hogy kell, mindketten 20 éven felüli tapasztalt emberek vagyunk.


Voltál már ilyen szituációban? Ez a csók vajon változni fog, vagy vannak emberek akik így csókolóznak mindig?!


2011. márc. 23. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar rá fogtok jönni együtt hogyan a legjobb. Gondolom nem régóta ismeritek egymást és nem régóta csókolóztok.
2011. márc. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PT-Daniel ***** válasza:
0%

Egy csok rengeteget arul el az ember szemelyisegeröl. (Ha mar egy kezfogasrol annyi mindenre lehet következtetni, akkor egy csokrol regenyeket lehetne irni.)


Tapasztalatbol is mondom, hogy ha a csokolozas nem stimmel mar az elejen, akkor nagyon kicsi ra az esely, hogy emberileg összeilletek.

2011. márc. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom még a gimnázium alatt, nagyon aranyos fiú volt, de akárhányszor csókra került a sor, kb úgy szorított magához, mint aki el akarja törni a gerincem.. Ő sosem változtatott ezen, hiába próbáltam meg mindent.. Nemrég láttam a párjával, úgy tűnt a lánynak ez jön be. Utólag bánnám, ha akkor megváltoztattam volna, olyan aranyosak együtt..:)
2011. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neki kéne ráhangolódnia a tiédre,de néma gyereknek anyja se érti a szavát.Ha nem szólsz neki erről,semmi nem fog változni.
2011. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek anyja veri ki a f*szát.

Mutasd meg neked hogy jó, ha nem tud változtatni hagyd és keress mást, aki jól csókol majd.

2011. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!