Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18/L. Lehet, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L. Lehet, hogy a barátom igazából meleg?

Figyelt kérdés
Kábé féléve járunk, előtte nem ismertem igazán. Nagyon kedves hozzám, vicces, meg szeretünk együtt lenni, csak zavar, hogy folyton egy haverjáról beszél, de tényleg FOLYTON. Egyszer még sírt is miatta, mert összevesztek! Az a fura, hogy a sráccal csak haverok, nem legjobb barátok vagy ilyesmi, mégis teljesen hát olyan, mintha bele lenne zúgva. Sose hittem, hogy féltékeny leszek egy pasira, de most ez van... Visszagondolva arra is emlékszem, hogy a haverjai mindig b.uzizták, mert én vagyok az első csaja, meg az is fura nekem, hogy mennyire nincs rajta a szextémán. Szerintetek lehet, hogy titokban meleg, vagy csak ennyire ragaszkodik ahhoz a fiúhoz? És most komolyan, mit kéne csinálnom? Már ha csak kimondja a srác nevét, ideges leszek, már arra is gondoltam, hogy szakítanom kéne vele... :(
2011. márc. 22. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én azt a praktikát szoktam ilyen kínos esetekben alkalmazni, hogy poénosan kérdezek a dologra, mintha nem is lenne komoly, de mégis.... Pl. ha éppen beszél a barátjáról, akkor benyögni, hogy: -Mi van? Tán b.zi vagy? :D Ha az, akkor sírva fakadva bevallja... :P
2011. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!