Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18/L. Lehet, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L. Lehet, hogy a barátom igazából meleg?

Figyelt kérdés
Kábé féléve járunk, előtte nem ismertem igazán. Nagyon kedves hozzám, vicces, meg szeretünk együtt lenni, csak zavar, hogy folyton egy haverjáról beszél, de tényleg FOLYTON. Egyszer még sírt is miatta, mert összevesztek! Az a fura, hogy a sráccal csak haverok, nem legjobb barátok vagy ilyesmi, mégis teljesen hát olyan, mintha bele lenne zúgva. Sose hittem, hogy féltékeny leszek egy pasira, de most ez van... Visszagondolva arra is emlékszem, hogy a haverjai mindig b.uzizták, mert én vagyok az első csaja, meg az is fura nekem, hogy mennyire nincs rajta a szextémán. Szerintetek lehet, hogy titokban meleg, vagy csak ennyire ragaszkodik ahhoz a fiúhoz? És most komolyan, mit kéne csinálnom? Már ha csak kimondja a srác nevét, ideges leszek, már arra is gondoltam, hogy szakítanom kéne vele... :(
2011. márc. 22. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
tuti buzeráns. szakíts vele és keress egy rendes férfit. de ne durván szakíts mer megsérted a kis sírós búza lelkét.
2011. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem bu-zi csak divatos:)
2011. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

"Sajnos nem tetszenek már a lányok

Sokkal inkább a srácokra vágyok

Bolhafaszom a formás popójukba dugnám

Az összes bolhafiút szanaszétkúrnááám!"

2011. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Fú bakker. (bocsi, nem tudok értelmes választ most)
2011. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki, hogy szeretnél lefeküdni vele.

A reakciójából majd megtudod hogy mi az ábra.

2011. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Joco901019 ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy a barátoddal valami nem stimmel, mert hogy még megemlíti néhányszor egy nap mondjuk hogy elmegy, de hogy még sír amiatt hogy összeveszett a haverjával na az gáz nem kicsit. Szerintem beszélj vele erről a témáról hogy téged mi zavar. Ha tényleg kiderül amitől félsz hagyd el és keres egy igazi férfit.
2011. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. igen, én is ezen gondolkozok, az a baj, hogy ő rendes lenne, ha ez nem lenne... :(:(

2. nem divatos, mert nem kinézetileg olyan, vagy most már komolyan nem csak a b.uzis ruha divat, hanem az is, hogy srácok srácokért vannak oda? :(

5. már lefeküdtünk, csak valahogy nincs érte oda úgy, mint előző barátaim, ez önmagában nem lenne fura (meg először arra is gondoltam, velem van a baj, mondtam is neki, de mondta, hogy nem, csak ő ilyen) csak így együtt a többi dolgával :S

6. hát ez az, hogy szinte ötpercenként megemlíti, és ha hallanátok, hogy hogy beszél róla, hát nem ok nélkül vagyok féltékeny! ha csajról lenne szó, már rég szóltam volna, de nem akarom, hogy hisztisnek higgyen, meg direktbe rákérdezni, attól nagyon félek... mert úgyis azt mondja, hogy nem, és csak hülyén érzem majd magam :(

2011. márc. 22. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez mindenképp fura :S
2011. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Argloss ***** válasza:
25%
Ajánlj fel neki prosztatamasszást... Ha vevő rá, akkor mondjad neki, hogy jöjjön össze a barátjával és hagyd ott. Ha kiakad tőle, akkor mondhatod neki, hogy ez megnyugtatott téged...
2011. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele a problémádat higgadtan és őszintén.

Ha ez nem sikerül, akkor mindenképpen szakíts vele.

2011. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!