Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Félek.! SEGÍTSETEK!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Mit tegyek? Félek.! SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete járunk a barátommal!! Nem egy helyen lakunk (busszal kb.30 perc) ez nincs olyan messze. Csak hétvégén tudok talizni mert hétköznap nem engednek :SSS :/

Tudom ,hogy szeret!! Én is őt.. ! De már nagyon hiányzik és félek ,hogy azért veszítem el mert alig látjuk egymást.!

Amúgy meg csak én megyek hozzá.. ő sose jön ide :// ez jó ?! :/ szombaton ottaludtam nála.. és megtőrtént az a dolog ..!! Érzem rajta ,hogy szeret! de 2 napja kicsit leszar :S régebben tök sokat beszéltünk ..mostmeg szia mizu ? hiányzol ,szeretlek csók..! ennyit beszélünk! Nem tudom micsináljak.. félek ,hogy a távolság közénk áll :S pedig ő letudna jönni hétköznap :S

Nemtudom mit tegyek..!! S.O.S ( én 14 vagyok a fiu 17)


2011. márc. 22. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaj, biztos jó ötlet volt az az ott alvás? 3 hét után tudod h szeret én még 1 év után se vagyok tutira biztos. :) Nagyon fiatal vagy még és nagyon nem jó h ilyen hamar odaadtad magad!!!!
2011. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen jöttem össze egy fiúval és 3 év után feküdtünk le. 6 évig voltunk együtt. Ez még neked nagyon korai, ha újra annyi idős lennék, nem adnám a fejem a szerelemre ilyen hamar. Amúgy meg sztem nem igazán van oda érted a srác, ha nem megy el hozzád, és megváltozott a viselkedése.
2011. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem a viselkedése nem lett más!! (ez elött 4 hónappal ért véget egy egyésfél éves kapcsolatom) na a lényeg.. sajnos 2 éve nem vagyok szűz! Tudom ez gáz de hát na :// és mikor vele voltam.. nem akrtuk megtenni de annyira.. értitek.. hogy megtettük! és teljessen más volt vele mint bárkivel..gyengéd volt.. és na hosszúú milyen volt..xDD

Az a gond .. ,hogy nemtom mit mondjak neki ,hogy többet találkozzunk..és hétköznap legalább 1x jöjjön le :/

2011. márc. 22. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:

a fiúval akivel jártam mi is csak ritkán találkozhatunk, pénteken és szombaton VAGY vasárnap.mind 3om napon nem!másfél évig jártunk,ő volt az első nagy szerelmem,nagyon sokszor aludtunk egymással,és nem feküdtünk le.14éves voltam amikor járni kezdtünk.

(szerintem nem kellet volna lefeküdnöd még vele)

de hogy ne csak meséljek,szerintem nem akadály hogy ritkán találkoztok,jó persze biztosan szeretnéd látni minden nap,de tapasztalatból mondom kibírható hosszú távon.

2011. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát általában vagy pénteken v. szombaton találkozunk :// az nem lenne jó ha mindennap látnám mer hamar megunnánk egymást és ilyenben volt már részem! De nagyon hiányzik.. és ilyenkor alig beszélünk ://
2011. márc. 22. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Hamar megunjátok egymást??? Viccelsz? Én 1,5 éve vagyok együtt a párommal és minden nap találkozunk, persze 2 nap van amikor csak reggel, de a többi napon este is. Egyáltalán nem unjuk egymást, az már rég rossz lenne. Ott vmi nem volt rendben. 24L
2011. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ..! én 14 éves vagyok és azt mondták a kinézetem és a felfogásom is jobb mint egy 17 éves lánynak!! De a barátom 17.. érettebb ! nem sok az a 3 év korkülömbség ? szerintetek nem lessz ebből gond ?:S
2011. márc. 22. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Három hét után feküdtél le vele?
2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 év után igen... akkoriban még nem voltak ilyen felvilágosultak a fiatalok mint most. Ami elég elszomorító.
2011. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát nem tom, ez nagyon macerás, szerintem szeret, legalábbis de szerintem csakis. maradj vele
2011. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!