Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A barátnőm, aki mellesleg nagyon szép lány 4 éve van együtt a barátjával. Egész múlthétig azt gondoltam, hogy tökéletes pár. A barátja egy buli alkalmával nagyon berúgott és rámászott a másik barátnőmre(az a típusú lány aki az összes pasinak tetszik), aki ráadásul hagyta magát. Teljesen kiakadtam ezen. Úgy érzem a pasiknak csak a külső számít. Nem merem vele kettesben hagyni a párom. Én csak átlagos vagyok esélyem sincs ellene. :S
2011. márc. 22. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Aham...és mi a probléma? Amúgy én a csaj helyében biztos nem hagytam volna magam. Főleg, hogy tudom, hogy be van csípve és barátnője is van.
2011. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az hogy miért ilyenek a pasik, na meg a szép lányok? Egyik haveromnak is elmeséltem, hogy a ,,barátnőm" hagyta magát, mi ráncigáltuk szét őket, csókolóztak. Erre az ő válasza az volt, hogy kizárt, ő nem tenne ilyet, mert ő nem ilyen. Úgy látszik egy szép nő vakságot okoz a férfiaknál és mindent elnéznek neki.
2011. márc. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!