Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem hiszi el, hogy elégedett vagyok vele? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Már jo ideje együtt vagyunk barátnömmel, én szeretem tiszta szivemből nem csaltam még meg őt soha ő se engem ő 18 én 21. Az utobbi idöbe rájött az, hogy ő nem elég jo hozzám, és h egy sokkal "jobb" nő illene hozzám szte. Én légedett vagyok vele külsöre is viselkedésre is minden. Nem vagyok annyira pénzes ő sem ez sem zavar. Szal részemről minden klappol, ő is mondja h szeret és el is hiszem, mert látszik rajta, mégis olyan lemondoan beszél néha velem mintha azt akarná h mással legyek és ne vele :S. Én már probáltam ebszélni vele erről, hogy ez hülyeség, de nagyon makacs.Szerintetek?
2011. márc. 22. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben nem érzi magát elég jónak?
2011. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozzám mérve elmondása szerint, pl. külsőre h nem néz ki jol és mellém jobb nő illene v. belsőre pl. h makacs és tudja h idegessé tesz ezzel és h jobbat érdemlek mint ő pedig sztm durván jo nő ill. más szerint is (probálták már mások felszedni miota együtt vagyunk). A belsővel kapcsolatban meg az, hogy nehéz természetű,de én ugy vok vele h mindent meg lehet ebszélni és én fogékony vok rá, h kibeszéljük a bajainkat ha olyan van. De ő szte ezen nem tud változtatni, h makacs, pedig sztm nincs ilyen, ha tölem kérdezi mi bajom, akkor én elmondom, mert kinek mondanám el ha neki nem, öt viszont noszogatni kell, h kibökje mi bántja.
2011. márc. 22. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
hát elég sok nőnek van kissebbségi komplexusa..nem mellesleg joggal...pl szoktál más nők után nézni az utcán, vagy kiguvadt szemekkel bámulni egy-egy színésznőt az esti filmben?
2011. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy elöfordult párszor a több mint 2 év alatt hha nem is direkt volt, de most nem ez az oka. Hanem az önértékelési probléma ami ha makcssággal párosul nehéz feladat megoldani. De mit tehetek ienkor?
2011. márc. 22. 00:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvastasd el vele ezt a könyvet:

Louise L. Hay - Éld az életed

2011. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a könyv kb. miröl szol? (diohéjban)
2011. márc. 24. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden segíthet a barátnődnek abban, hogy bízzon önmagában, és ne gyötörje magát olyan gondolatokkal, hogy "nem vagyok elég jó", "nem vagyok elég jó neked".

Valahonnan kívülről (TV, internet, barátnők, reklámok) kapta azt a sok hamis információt, ami alapján ez kialakult benne. A könyv segíthet neki felismerni, hogy ő igeni értéke, és segíthet újra előkeríteni az önbizalmát.

2011. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
THX , neten utána néztem közbe lehet megveszem neki szülinapjára. :)
2011. márc. 24. 22:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem beválik :)
2011. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!