Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Egyikük korban hozzám illő, és pont olyan stílusra is, meg minden, mint a legelső szerelmem, akit még most 10 év után is bánok, hogy lehagytam, másikuk viszont 7 évvel fiatalabb, de mintha másik felem lenne...pont olyan, mint amilyen pasira világéletemben vágytam...egyikük 35, másikuk 23...de úgy érzem, a kor nem jelenthet egyik részről sem akadályt, viszont mindkettejüktől olyan mérhetetlen szeretetet, szerelmet, odafigyelést kapok, hogy egyszerűen nem tudok dönteni!!! Mind3enképpen életre szólóan próbálnék gondolni valamelyikükre, de nagyon nehéz!!!! Segítsetek!!
2011. márc. 21. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáteszem, hogy mindkettejükkel azonos ideje ismerkedtem meg! Tehát még az időtényező sem segít! :(
2011. márc. 21. 21:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz a sziveddel donteni, akkor hagyd a fenebe, az ilyesmi nem esszel, vagy erme feldobassal dol el. Ha igy hezitalsz, nem szep barkit is megbanatni, ha nem tudod viszonyozni az erzeseit.

Mellesleg az elsoben csak az exed latod, es lehet azt varod el, hogy azokat az erzeseket valtsa ki beloled, de o nem tudja, mert nem az exed.

A masodikkal sem fair kezdeni, mert fiatal, nem kene osszetorni, mert valszeg a helyzetbol ugy latszik, neked meg nem kozonbos az exed. Eloszor azt zard le magadban.

26/N

2011. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom kedves válaszoló, de sajnos 2 pici probléma van...mindkettejüket szeretem, nagyon, és hiányozna mindkettő, ha nem lenne.. Az a bizonyos ex sajnos tavaly elment+ :(


Elhiszed, hogy nem szeretném egyiküket sem megbántani?? az áll tőlem a legtávolabb...:(( És pont a fentiek miatt olyan nehéz!!!

2011. márc. 21. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kapkodd el! Ha egyiküket igazán szeretnéd, azt tisztán, félreérthetetlenül tudnád a szíveddel!

32L

2011. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Elso vagyok es meg mindig ugy gondolom, az exen kene tultenned magad, aki "sajnos" elment. Ez az egy szo akaratlanul is mindent elarul!

Varj meg, nem kell a kapcsolatot megszakitani a ket uj ferfival, de ne bonyolodj romancba, adj idot magadnak. Ha tenyleg szeretnek, megertik, nem siettetnek, megvarnak. Igy kiderul mi a helyzet a te erzeseiddel, es mi az ovekevel.

2011. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!