Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem? Bevalljam neki? help!

Figyelt kérdés

Van egy srác,akibe 2éve szerelmes vagyok. 7hónapig jártunk majd szakítottuk, mert elég bunkó stilusa van, én pedig sokszor érzékeny vagyok.

Azóta álladóan ölelget, puszilgat, odajön és kedves velem, stb. nekem azt mondja, hogy már nem akar semmit, de az egyik haveromnak elmondta, hogy újrakezdené, és hogy mindennél jobban szeretett... (van aki azt mondja, csak azért mondta ezt a haveromnak, mert tudta h úgy is elmondja nekem...)

szerintetek csak szórakozik, vagy tényleg akar valamit?


2011. márc. 21. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg ugy szeret, miert nem neked mondja?

Talan 11 eves? Mert kb abban a korbanez lenne a normalis megoldas! :S

2011. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommentet.

néha nagyon gyerek tud lenni. csak nem értem, mért nem tudja konkrétan megmondani, mikor kérdezem, hogy akar e valamit... ezért is érzem azt, hogy nem mondja komolyan.

2011. márc. 21. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
menynidös?
2011. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18éves
2011. márc. 21. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Felejsd el. 18 eves pasi mar eled allna, ha akarna valamit. Ha nem, akkor meg eleg nyomi :S
2011. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Teljesen azt érzem rajta, hogy nem tud dönteni.

Igazából, az is a baj, hogy a legjobb barátja 3éve szerelmes belém, és mikor összejöttünk ő ezt tudta. És most - ő elmondása szerint - nem akarja mégegyszer ezt tenni vele, mert a srác eléggé megutálta (amit megértek) és most próbálják rendbehozni a dolgokat...

ez befolyásolhatja?

2011. márc. 21. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez akkora egy kifogas! Ha zavarna a haverja, mar eloszor sem lett volna veled. Ez az egesz egy nagy kavar. En a helyedben hagynam mind a kettot, es egy harmadikkal lennek boldog. Ok meg dontsek el maguk kozt, ki kibe szerelmes. Kisfiuk! Egyik sem mer eled allni a sajat erzeseivel.
2011. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedofil és ha megint összejönél vele fönvinne a lakására és digimonokal erőszakoltatna meg
2011. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de ha te a bunkó stílusa ellenére még most is érzel iránta valamit, akkor egészségedre. Ha én nő lennék, és velem akár csak első alkalommal is bunkó lenne egy fiú, elhajtanám, mint a legyet. Utána meg tutira nem érdekelne, és nem állnék vele szóba. Nehogy már egy ilyen alak miatt emésszem magam! Annyi normális ember van a világon, de úgy látszik, sokszor tényleg a bunkók járnak jól. Ha a srác komolyan gondolná, akkor odaállna eléd, BOCSÁNATOT KÉRNE a viselkedése miatt (szerintem ez lenne a minimum), és ezután lenne csak érdemes elgondolkodnod azon, hogy egyáltalán szóba állsz-e még vele. Én a helyedben egyáltalán nem foglalkoznék vele a jelen esetben.
2011. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!