Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtessem el a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candycukor kérdése:

Hogy felejtessem el a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
3évig volt az előző bnőjével és 3hónapja szakítotak...és ekkor jöttem én a képbe...akiért oda van a srác és akit naon kíván és kedvel a srác...de a volt bnője akkor se megy ki a fejéből...ötletek jöhetnének hogy mit tegyek mert nekem eza srác kellXD
2011. márc. 21. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
vedd elő a matek füzeted, nem ártana tanulni.
2011. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon kész lehet, ne oltasd
2011. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit.

Legyél kedves, megértő és türelmes. Meglásd magától is elfelejti a barátnőjét. De ha tepersz érte és mindenáron meg akarod szerezni azzal elveszíted.

2011. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem teperek érte...:D...rengeteget beszélünk és semmi testi kontaktus szinte...mert csak az exe jutna eszébe...és oylan rossz látni ahogy szenved...
2011. márc. 21. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet ez a baj, hogy nincs testi kontaktus. Ha jobb vagy az ágyban, mint az ex, akkor az ex gyorsan felejtve lesz :D
2011. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!