Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak példakép lennék?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit megszerettem. Hosszú ismeretség.

Ő azt mondta példakép vagyok neki.Igen erős érzelmekkel kötődik hozzám, de nem hiszem, hogy szerelem. Közben a legjobb barátom is kiszemelte a lányt. Vele is régóta barátságban vagyok.

Miközben a lány egy távkapcsolatban lévő most megismert fiúért van oda. Persze ebből tudom nem lesz semmi.

Mit kéne tennem? Meghódítani a lányt az az bevallani érzéseimet, vagy éppen semmit és szenvedjek?


2011. márc. 21. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit ne tegyél és ne szedvedj ha felnéz rád az jó. Hagyd ,hogy ő essen beléd (ha belédesik) ha nem akkor llegalább felnézz rád ez már jó . Nemelég ?

Örülj ,hogy felnéz rád és példakép vagy neki :)

2011. márc. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt is el tudom képzelni, hogy már belém van esve...

Csak úgy gondolja engem nem kaphat meg (hiszen fel néz rám mint példakép, nagy testvér).

Mégis a fiúnak kéne lépni, de érdemes-e lépni?-...

2011. márc. 21. 03:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sok esélyed nincs. Sosem fog beléd szeretni.

Ha megpróbálkozol elronthatsz mindent, már példakép sem lehetsz számára.

Én is voltam így, próbálkoztam is, de szerencsére abbahagytam egy bizonyos szinten, ahol már láttam, hogy nem lenne tovább értelme csinálni a dolgot.

Ne szenvedj miatta, annak nincs értelme. Inkább kérd meg, hogy keressen egy párt a példaképének :)

2011. márc. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felnéz rád, példaképként tekint rád, ne rontsd el azza, hogy most akkor jöjjünk össze.. Kérdezd meg van-e valami barátnője aki esetleg szabad lenne.. :) Ha meg fölajánlja magt, egyértelmű, de szerintem nem fogja, és nem is lenne érdemes vele összejönnöd. Te döntésed :)
2011. márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!