Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tulajdonságával fogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságával fogott meg titeket a párotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon okos és vicces. Plusz hihetetlenül férfias és sármos. :)20L
2011. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kedves humoros jófej megértő de nem irok többet mert reggelig irhatnám és betelne az oldal xD (15/L)
2011. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem pofázik bele a dolgokba, kusban van.

Jól főz.

2011. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 habibi ***** válasza:
43%
csak a fontosabbakat írom, mert egyébként sokáig eltartana: megértő, optimista, vidám, talpraesett, bárhol és bármikor feltalálja magát, vicces, mélyen vallásos,amivel teljesen levett a lábamról, kedves, aranyos, kitartó, türelmes, önfeláldozó, okos, egy igazi zseni, intelligens, mindenben támogat, ha beégek nem nevet ki, hanem segít, beismeri, ha hibázik, nem fél bevallani az érzéseit, bátor, kockáztató, mindig van rám ideje még egy hosszú nap után is, amikor tudom ,h. holtfáradt és sok dolga van még hátra, mégis szakít rám időt,őszinte,romantikus,tehetséges, kreatív, Ő a múzsám, kis szerényke,udvarias , egy valódi mesebeli herceg vagy lovag, mert tényleg úgy viselkedik, tiszta szívű , igaz ember, szereti a gyerekeket, becsületes és bármiről el tudok vele beszélgetni, valamint imádom ŐT ♥
2011. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Számomra az volt a legfontosabb, hogy olyan férjem legyen, akit tudok tisztelni. Akinek a döntéseiben meg tudok bízni, mert felelősségteljes.
2011. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
különleges..vad,akit meg kell szelídíteni...egyszerűen szeretem
2011. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én párom meghökkentett, mikor találkoztam vele. Pontosan tudtam, mire hogyan fog reagálni, pontosan tudtam, mit fog mondani a következő pillanatban, pontosan tudtam, mit néz és mit lát benne, tudtam, miről mit gondol még mielőtt kimondta volna. És akkor még nem voltunk egy pár.

Az hökkentett meg, hogy olyan volt, mint én, mintha tökéletes tükörképem lett volna, csak annyira különböző, hogy ne legyen unalmas.

Ez két és fél éve mit sem változott. Az fogott meg benne, hogy határozottan éreztem, hogy ismerem őt, mint magamat fogalmam sincs, honnan, hiszen soha nem találkoztunk még előtte.

Egész egyszerűen olyan, mintah ő én lennék. Nem tudom, érthető vagyok-e.... :))

2011. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Művelt, intelligens, igényes, érdeklődő, jószívű, segítőkész, naiv, szép :)

23F

2011. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy mindig ki mert állni a véleménye mellett. Ha mindenki csendben lapított és tűrte a sorsát, ő akkor is kinyitotta a száját. Ez azért volt szimpatikus, mert kamaszként én is ilyen voltam, kicsit lázadó típus.

Emellett persze számtalan kellemes jellemvonással rendelkezik, de ez volt az első, ami már akkor megfogott benne, amikor még közünk nem volt egymáshoz. Nem volt kérdés az első perctől, hogy vagy nagyon jó, bizalmas barátok leszünk, vagy ha úgy akarja a sors (és úgy akarta), akár életre szóló társak is.

2012. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól eltekintve, hogy külsőre igazi férfi- sármos, sportos- nem egy pálcika- engem az fogott meg igazán, hogy küzdött értem. Több mint 1 évet. Nekem mindig is fontos volt, hogy ha kellek valakinek, akkor igazán kelljek, hát nála így volt :)Persze sok más jó tulajdonsága is megfogott, de hát azt sokáig tartana leírni. :) 4és fél éve vagyunk együtt :) Ő az első szerelmem/ párom. :) Én is neki.
2012. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!