Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kibírni?

Figyelt kérdés

A srác szerint, akit megismertem sokat keresem, de hogy őszinte legyek szerintem egyáltalán nem.

Szerintem nem kell kiakadni ha két napig nem ír vissza, nekem ez azért fúra.

Arra a döntésre jutottam, hogy ki kell bírnom, hogy egy hétig nem keresem, persze ha közben keres az jó jel.

De így legalább döntésre tudok jutni, hogy mi legyen velünk.

Egy gond van ez nagyon nehéz:(

Ha belépek a netre, minden közösségi oldalon egyből látom, ha ő is be van jelentkezve, nagyon nehéz hogy semmit ne reagáljak.

Bírjam ki, hogy pár napig nem netezek, mással foglalom le magam?

De mivel?


Köszönöm!


2011. márc. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
jelentkezz ki a közösségi oldalakon a csetről, akkor nem fogod látni őt, cska a legfontosabbak miatt menj fel, ne lógj ott folyamatosan, és igen, addig legalább hasznosan töltöd az időd. esetleg ha nem létszükséglet még a gépet sem muszáj bekapcsolnod, pár nap után el is fogod felejteni h létezett.
2011. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyna igy vagyok irj privit rám és akkro foglaljuk le neten egymsát valamivel h ne irjunk rá.... (15/L)
2011. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk talizzatok élőben ás mondd el neki h járni akarsz vele :)

Nincs értelme húzni az időt.. lehet h ez neki is önbizalmat ad h írsz neki mint nekem :)

És hülyeség nem beszélni vele mert azt hiheti h nem érdekled őt és csak szomorú lesz vagy keres mást :(

Ink legyetek minnél többet együtt :)

17f

2011. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!