Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem szeretnek a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem szeretnek a nők a jófiúkban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez a sztereotípia marhaság...

én barátomhoz első látástól kezdtem vonzódni, és nagyon rendesnek tartottam

amúgy ő kezdeményezett, és van önbizalma, de azért aggódott, hogy nem jön be nekem, de nem volt semmi ilyenről szó

mindenestre szerintem rá simán rátukmálnátok, hogy "jófiú", mivel tiszteli a nőket, vallásos, és várni akar a házasságig a szexxel

ettől függetlenül egyáltalán nem unalmas, és ha kettesben vagyunk szobában, hát mit ne mondjak, irtó szenvedélyes, és tele van tűzzel, és odafigyel minden porcikámra

de nem tudom, én szeretem amúgy ha rajonganak értem, meg megküzdenek értem, meg nagyon fontos, hogy a pasi tiszteljen, és egyenlő félként tekintsen rám, ne próbáljon elnyomni

2011. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hülye nők!

Ha valaki emberszámba vesz titeket, normálisan bánik és beszél veletek, az már unalmas.

De ha az illető, megsért, megaláz, szarba sem vesz titeket, akkor az már izgalmas. Aztán mindig hazudoztok, hogy nektek kedves, megértő, együttérző fiú kell.

2011. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Beviz Elek ***** válasza:
13:41 tökéletesen megírta az igazságot. Lehet tagadni, de lássátok be, hogy van benne valami. Kell pár pofáraesés és utána kicsit változni fog:)
2011. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bingo 13:27-es végre egy nekem tetsző válasz.
2011. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!