Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem szeretnek a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem szeretnek a nők a jófiúkban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Definiáld azt, hogy "jófiú"
2011. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit? Azt nem tudom. De csak azok nem szeretik a jófiúkat, akik még nem találkoztak rossz fiúval. Én találkoztam már, és köszöntem.. biztos nem kérek belőle még egyszer.
2011. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca. ***** válasza:
72%

most majd jól kapom az ívet mindenkitől...

de az én értelmezésem szerint a jókisfiú olyan "jólvankicsim, szeretjükegymást, üljünk le nézzük meg a barátokköztöt aztán alvás, esetleg egy monoton, fogatókönyv szerinti 15-20 peces szex belefér"... unalmas.

nálam, ha már az első randi is forgatőkönyv szerint történik, vagyis ahogy meg van írva, rózsa, szivecskék, naplemente, odaadomapulcsim, hazakísérlek, pusziakapuban satöbbi, már kiábrándító.

az ilyen emberek sosem lesznek izgalmasak, szenvedélyesek.

2011. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szamóca. ***** válasza:
persze feltéve hogy ez az értelmezés fut, és nem a jófiú a normlis, a rosszfiú meg a kéjgyilkos "majdénpofánb*szlak légkalapáccsal" típus.
2011. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Bekerült a társaságomba egy 'jófiú' jól néz ki,

kék szem, szőke haj, magas, de nekem nem az esetem.

Szőke haj..pff.

Csendes, visszahúzódó, anyuci fia, félénk.

Számomra egy férfi erős kell, hogy legyen,

mert hogy nézzek fel rá, ha nem tud megvédeni?

Egy férfi ne legyen papucs, unalmas, monoton, legyen szenvedélyes, változatos, álljon ki magáért, ne olyan akinek minden mindegy..

2011. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jófiúra elég sok sztereotípiát ráhúztok :)

A jófiú nem attól jófiú, hogy gyenge, meg papucs. Hanem attól, hogy mondjuk nem beszél egy nővel úgy mint a kutyával, tiszteli, szereti, megbecsüli. Ettől még lehet erős, és érezheted magad mellette biztonságban.

2011. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jó fiú olyan, mint Marc Darcy a Bridget Jones naplójából, akkor szerintem mind szeretjük!

Ha nem olyan, akkor azért nem szeretjük, mert töketlen, puhap*cs, határozatlan, önbizalomhiányos, és az jó, ha tetszem neki, de ne bámuljon folyton, és ne ájuljon el tőlem, mert taszító, ha előttem folyik szét.

2011. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szamóca. ***** válasza:

sztereotípia vagy nem, általában együttjár az unalmassággal.

egyébként szerintem ti értelmezitek félre. a nők "rosszfiú" alatt nem azt értik aki napi háromszor megveri őket és úgy beszél mint a kutyájával. rég nem erről van szó, azok a paarasztok. a rosszfiús attitűd másról szól ebből a szempontból, legalábbis nekem. aki talpresett, vad, extrém tud lenni, nem csak ugyanazokat a dolgokat teszi naphosszat. mondjuk úgy, hogy akitől azt várnád hogy csúnyán beszél veled első ránézésre, de közben nem.

Aki csak jön, és cuppog, nyuszog cicog nekem, ígyszeretlekúgyszeretlek, ésatöbbi... aki képtelen bármiféle konfliktusra mert nem szólna hozzám csúnyábban a tökéletesen szépnél... aki mindaddig a tökéletes hősszerelmes típus amíg valami akadály nem áll az útjába, mert akkor inkább megfutamodik. a nőknél ez jelenti a jófiú típust, szerintem. amibe beletartozik a papucsság is esetleg.

egy férfi legyen férfi. tudjon meglepni, tudjon élni, legyen szenvedélyes, tudjon akár konfliktust is kezelni az eltusolás helyett.

2011. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem unjátok már ezt a témát? Régebben pont azért sirtak a nők, hogy a barátjuk,férjük sose mondja, hogy "szeretlek", nem elég gyöngéd meg ilyenek.Amúgy is a rosszfiú jó szeretőnek de nem jó férjnek es a jófiú forditva.Tisztelet a kivételnek.
2011. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát az én eszemben már a rosszfiú az ténylegesen rosszfiú. Bűnöző, drogos, erőszakos, alkoholista, stb. Nekem ezek a rosszfiúk. És így inkább a jófiúkat szeretem, nincs az a nő, aki élvezi, ha mondjuk veri a részeg férje.

Viszont ha küllemről van szó, akkor egészen más a helyzet. Szeretem a borostás fiúkat, a szőrösöket, legyen testes, de ne kigyúrt barom, az sem zavar, ha pocakos kicsit. Irtózok a borotvált, csupasz, nyápic, vékony pasiktól. Szóval ilyen küllemi szempontból viszont a rosszfiúk a zsánereim.

21/L

2011. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!