Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Hogyan próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan próbálkozzak? Nemértem (Többi lent)

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, rossz így egyedül, de hiába próbálkozok, mindíg elutasítanak :(

Más ismerőseim kinéznek egy csajt és 1-2 napon belül együtt vannak és hosszú hónapokon keresztül együtt vannak, de én? Mindíg elutasítanak, megse próbálnak ismerni és hasonlók :(


2011. márc. 19. 09:59
1 2
 1/15 Greene válasza:
mennyi idős vagy?
2011. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt kihagytam

17,5F

2011. márc. 19. 10:12
 3/15 Norb66 ***** válasza:
Neked kellene egy olyan csaj akit 1-2 nap alatt felszed bárki? A kérdésedben is benne van: csak hónapokig maradnak együtt, nem komoly a kapcsolat. Nyugi, megtalálod azt akit keresel :)
2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de h, ha egy csaj se úgy néz rám, meg mindenki elutasít?
2011. márc. 19. 10:29
 5/15 Greene válasza:

az hülyeség, hogy rád sem néznek. A nők mindent megnéznek.

Amúgy a kérdésedre, hogy hogyan próbálkozz? Légy természetes és humoros vagy csak add önmagad. Nem kell ilyeneken görcsölni. Minden jön magától. Örökké nem eshet...

2011. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
önmagamat adom, meg próbálok humoros is lenni, de semmi...
2011. márc. 29. 15:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugorj le a Westend tetejéről.
2011. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

na kösz...

bunkó segfejek (mint az utolsó író) kíméljenek

2011. ápr. 2. 17:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugi én is így vagyok ezzel. Csak én 24 elmúltam szal nekem gázabb XD. Tök fiatal vagy még ilyeneken görcsölni, lógj a haverokkal, biliárdozz egyet vagy tudomisén. Érezd jól magad. Ne görcsölj ezen.
2011. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi, de hogyan érezzem jól magam, ha senki sem hív sehova és szinte mindenütt megvetnek, csak mert nem vok diszkópatkány?
2011. ápr. 2. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!