Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy még nem akarom a szexet? Nem szeret?

Figyelt kérdés

Fél éve járok a barátommal. Úgy érzem, szerelmesek vagyunk egymásba. Azt terveztem, hogy kb 3 hónap múlva elmegyek nődokihoz, és együtt elveszítjük a szüzességünket. Még csak pettingelünk, de azt már régóta. Ezt majdnem minden találkozásunknál csináljuk (kb kétnaponta). A barátom tudja, és már régebben meg is beszéltük, h 9 hónap járás után fogunk lefeküdni először, és azt mondta nem gond. Most viszont kezd beleőrülni, h már mennyire vágyik rá, és nem tudja megérteni, hogy én még nem szeretném. Talán azért, mert csak kétnaponta elégítem ki, és nem elég neki? Mondtam neki, hogy "verje ki" otthon magának, mert attól lehethogy nem kívánná már ennyire, hogy agresszív tőle, de azt mondja, h a járásunk óta nem verte ki, és nem is fogja. Vajon miért nem tudja elfogadni, hogy még nem akarom? Persze megvárja, mert szeret (biztos vagyok benne), csak sokszor rájön a szomorúság,bár próbálja leplezni,de nem megy neki,és nagyon rossz, sokszor bőgünk mostanában e miatt.

18/L (barátom 19/F)


2011. márc. 18. 19:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De kívánom, és kielégítem, csak nem úgy. Annak, h 9 hónap után akarom: van oka.
2011. márc. 18. 20:30
 12/18 anonim ***** válasza:

De mi? Nők...


Amúgy még nem válaszoltam a kérdésedre.

1. Mert normális fiatal férfi normális vágyakkal.

2. De, szeret szerintem.

2011. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az maradjon az én gondom, h mi az oka, magánügy, és a kérdéshez nincs sok köze
2011. márc. 18. 20:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha magánügy, akkor magánügy, de ne csodálkozz, meg ne akadjál ki, ha a barátod elhagy ezért, mert jogosan teszi - és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom. Van egy bizonyos idő, ameddig a fiú önző, ha az első szexet forszírozza, de azon már túlvagytok.
2011. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tehát összefoglalva, valamilyen titokzatos oknál fogva majd csak 9 hónap múlva akarsz szexelni a pasiddal, amit ő nem ért meg. Mi sem értjük, mivel titkos. Akkor most mi is a kérdés? Mégis mit vársz tőlünk?
2011. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jah, és ilyet mondani neki, hogy "drágám, menj, és verd ki magadnak otthon". Pff, mekkora gáz már... Én már rég leléptem volna.
2011. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de először azt gondoltam, milyen tapló ez a pasi, hogy nem vár rád, de aztán elolvastam a sztoridat. Az ilyen nőt, már rég ott kellett volna hagyni, milyen már, hogy megbeszélitek 9 hó múlva? Normál ember az érzelmeihez és a bizalomhoz köti, nem fix időhöz. Meg ha egyszer már petting ezer éve van, most mi bajod lesz ha le is fekszel vele? Barátod helyében dobnálak, de nem azért mert váratod, hanem mert ilyen hülye felfogásod van!
2011. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha megcsal....
2011. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!