Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok, együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, együtt vagyok egy 24 éves sráccal 3 hónapja. Helyénvaló az, hogy nem akarom még a szexet?

Figyelt kérdés
Így olyan jól érzem magam, hogy nincs köztünk szexuális kapcsolat, mert olyan, mintha egy igazi tini szerelem lenne. Félek ha lefekszünk egymással elrontjuk az egészet, és így nem akarom! További infó, hogy nem vagyok már szűz és volt előtte egy 1,5 éves élettársi kapcsolatom is, ahol eléggé megromlott köztünk a szexuális viszony...(havonta 1x)
2008. szept. 5. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nézzük úgy a dolgot, hogy most még vársz egy darabig, mert jó, aztán lefeküdtök és elromlik minden. Akkor elpazaroltál egy csomó időt feleslegesen.

ha viszont most lefekszel és rossz lesz utána, akkor legalább tudod és tovább tudsz lépni.

Ha viszont a szex nem rontja el a dolgokat, akkor meg tök felesleges tovább várni.

2008. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed! Ha úgy érzed, hogy nem akarod, akkor ne!Viszont vedd figyelembe, hogy lehet, hogy vele sokkal jobb lesz, mint az elozovel, es lehet, hogy o mar nagyon akarja. Én is kb 3 hónap után fekudtem le a párommal (mi picit tobb, mint 10 eve elunk mar egyutt), de en a vegen mar alig birtam magammal! remelem hamarosan te is erezni fogod, hogy itt az ido! de amig nem erzed, addig teljesen helyenvaló, hogy nem fekszel le vele!
2008. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2008. szept. 5. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Abba is gondolj bele hoyg lehet hogy amiatt fog megromlani hogy nincs szex... azt hiheti hogy nem elég vonzó neked...

És egy 24 éves srácnak azért vannak szükségletei...


De ha te úgy érzed jónak hogy még nem szeretnél vele le feküdni akkor hallgass a szivedre és ne tedd

2008. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki jó tanácsot adott idáig. Egyet tennék hozzá: BESZÉLJ vele. Kérdezd meg (óvatosan), hogy ő hogyan gondolja - és mondd el (szintén óvatosan), hogy te mit gondolsz.

A szex egyébként nagyon ritkán ront el egy amúgy jó viszonyt. Annál többször javítja!

2008. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!