Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy még nem akarom a szexet? Nem szeret?

Figyelt kérdés

Fél éve járok a barátommal. Úgy érzem, szerelmesek vagyunk egymásba. Azt terveztem, hogy kb 3 hónap múlva elmegyek nődokihoz, és együtt elveszítjük a szüzességünket. Még csak pettingelünk, de azt már régóta. Ezt majdnem minden találkozásunknál csináljuk (kb kétnaponta). A barátom tudja, és már régebben meg is beszéltük, h 9 hónap járás után fogunk lefeküdni először, és azt mondta nem gond. Most viszont kezd beleőrülni, h már mennyire vágyik rá, és nem tudja megérteni, hogy én még nem szeretném. Talán azért, mert csak kétnaponta elégítem ki, és nem elég neki? Mondtam neki, hogy "verje ki" otthon magának, mert attól lehethogy nem kívánná már ennyire, hogy agresszív tőle, de azt mondja, h a járásunk óta nem verte ki, és nem is fogja. Vajon miért nem tudja elfogadni, hogy még nem akarom? Persze megvárja, mert szeret (biztos vagyok benne), csak sokszor rájön a szomorúság,bár próbálja leplezni,de nem megy neki,és nagyon rossz, sokszor bőgünk mostanában e miatt.

18/L (barátom 19/F)


2011. márc. 18. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Inkább én bőgök ezen. Ti bőgtök, mert egyikőtök sem akar szexelni, de tulajdonképpen mindkettőtök akarja? Előre megbeszélitek a 9 hónapot? :DDD És ez lenne a kapcsolat? :D

Biztos én vagyok hülye, amikor bízom az érzéseimben és élvezem a kapcsolat magától futását, ahelyett,hogy mindent elterveznék.

Szerintem meg nem sokáig fogtok együtt járni.

2011. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Hát ezen én is kiakadtam, hogy ilyen szinten megtervezett " kapcsolatban" éltek...

Semmi érzelem, semmi vágy, semmi tűz csak éldegéltek egymás mellett és egy társadalmi norma szerint majd egyszer szeretkeztek...

Szerintem te egy álomvilágban élsz. Sajnálom a barátodat, de majd egyszer benő a feje lágya, hogy az ilyen lányokkal szóba se szabad állni.

ja és ne számíts hosszú kapcsolatra vele. Max 2-3 év és ráun erre a "minden előre megtervezünk és csináld magadnak" dologra.

2011. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de lassan le kéne venned a gyermeki idealizmusod rózsaszín szemüvegét. Szeretsz, szeretnek: akkor mégis mitől félsz? Egy valamit fogsz ezzel elérni: a pasid jól otthagy és igaza lesz, pedig ezt nőként mondom. Még annyi eszed sincs, hogy másképp kielégítsd? Ez meg, hogy mindketten bőgtök emiatt, hát beszarás:D
2011. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
és mégis hogy elégíteném ki másképp?????
2011. márc. 18. 19:53
 5/18 A kérdező kommentje:
a pettinghez hozzátartozik, h kielégítem...gyökszi
2011. márc. 18. 19:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen előre eldönteni,hogy majd 9 hónap múlva szeretkeztek először??? Ez azért fura. Nem vagy már kisgyerek! Vagy mégis??? Egyáltalán ha megvan a szerelem,ha megvan a vágy akkor mire vársz?
2011. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Gyökszi vagy Te édes anyukám, de nagyon. Nem abban a korban vagy már, hogy eddig húzd egy pasi agyát. Valóban nem okos dolog a 2. randin ágyba bújni valakivel, de ilyen feltételt szabni egy férfinak, hogy majd 9 hónap után vagy hajlandó szexelni vele, hát se se futsz százason, pláne hogy már nem 15 éves vagy... A barátod teljes joggal van rád kiakadva és teljesen érthető, ha jól otthagy. Tipikus szűzkurv@ként viselkedsz ez még külön dühítő lehet számára. Neked egy hatalmas, teszetosza papucs való, mert ezt épeszű férfi nem viseli el.
2011. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
szűzkurv@?? hogyha egy pasival vagyok, akkor miért lennék kurv@??? pfff... még ezzel sem vagy tisztában, hol akarsz te nekem tanácsot adni??
2011. márc. 18. 20:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy mi lesz 9 hónap múlva, amiért pontosan akkor lesz ideális lefeküdni vele?
2011. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fél év... minek várakoztatod még? Minek kell annyi ideig várakoztatni egy férfit, míg szabályosan fizikai fájdalmat kezd érezni kábé? A másik: te fél év után hogy nem kívánod még? Ez se teljesen okés.
2011. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!