Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ő már tényleg az, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ő már tényleg az, akire vártam?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után találkoztam Vele. Úgy érzem hogy csodálatos dolgok történnek közöttünk, fiú létére olyan dolgokat csinál, hogy áhh...kész vagyok:) Egy hosszú utazás előtt képes feljönni hozzám 10 percre, hogy találkozzunk, hoz nekem kaját a koliba, mindig elfelejti a dátumokat a családban, de engem felköszönt, most egy ideje rossz passzban van, de elhívott egy hosszú sétára és ezt mondta: "Tudod mennyit jelentesz nekem? Nagyon szeretlek" Minden találkozásnál mondja, és érezteti is:) Egyszer sírt is előttem. Elmondta, hogy milyen jó neki, hogy igazi társak vagyunk és megosztunk mindent egymással, meg hogy mindig ilyen lányra várt. Egyébként én vagyok neki az első. Ha valami félreértés van, teljesen rám van kattanva, mindennel rajta van hogy helyre jöjjenek a dolgok. Engem még nem szeretett senki így, igazán:) Ugye jól érzem? Ja, és távkapcsolat lesz hamarosan a miénk, de fel sem merült bennünk, hogy bármi is változna. Azt mondta, ő ki fog tartani mellettem, minden rajtam fog múlni.

19/l, 22/f


2011. márc. 17. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon bejön akkor tartsál ki de én egy hosszabb idejű távkapcsolatot mindenképpen elvetnék. leépíti mindkét felet mert nem lehettek együtt de nem lehettek mással se
2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves ez a történet és ez alapján fülig szerelmes beléd a srác, viszont amit sajnálok, hogy még ezek után is megkérdezed a véleményünket.

Válaszolj öszintén, örülsz és így is egy kicsit kürtölni akartad a dolgot vagy bizonytalan vagy?

2011. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
arra az egy dologra figyelj, hogy ne kényelmesedj el és ne élj vissza a helyzettel. Ezenkívűl minden oké lesz! Grat hozzá!
2011. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó olvasni amit írtatok! Hát most már meggyőztem magam, csak volt egy idő amikor nem csattant ki épp az örömtől, de tudok már hogy azért mert le volt stresszelve. De tegnap megbeszéltük.
2011. márc. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!