Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak Miért van ez vele?

Figyelt kérdés

Kb-é 1 vagy másvél honapja jőtem őssze a barátnőmmel én 22F ő 18L!


az a probléma hogy néha az Exével álmodik pedig nem ís gondol rá!


ezt mondta nekem!

Mert amig a saját érzéseimmel nem vagyok tisztába addig nem lesz semmi jó! Mindent gondolok, kedd óta csak vele álmodok de ugy hogy elötte nemis gondolok rá!


Szerintetek?:S


2011. márc. 17. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hát álmában rá gondol!
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami őtlet meg oldás ere a problémára? :s
2011. márc. 17. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam álmodni avolt baránőmmel, de jó hülye volt hogy ilyet elmondott neked. Az álmok teljesen random dolgok, belső félelmeket, érzelmeet stb szimbolizálnak. De soha sem szabad szószerint értelmezni, többnyire nincs is jelentésük..
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

meg ezt mondta!


Akkoris kikell derítenem hogy mit érzek,csak azt nem tudom még hogy hogyan csin

2011. márc. 17. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolat,még időben ott tudod hagyni.Én ezt tenném,menekülnék.Nem zárta még le az előző kapcsolatát,innentől kezdve lutri,hogy mit csinál,megcsal elhagy..
2011. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!