Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért vagytok ilyenek?!

Figyelt kérdés

Oké, hogy a nagy szerelmed egy szívtelen dög, félrekefél, elhagy és ezért ki vagy. De utána miért is leszel az összes szembe jövő lánnyal egy köcsög bunkó?!

Miért van az, hogy kezdeményezel, kimutatod, hogy tetszik neked a lány. A lány is érdeklődik, sőt... Eddig a srác erőltette a beszélgetéseket, most már a lány. A srác már nem érdeklődik annyira, a lány pedig érdeklődne, de érzi, hogy már nincs értelme. Miért van ez? Csak addig érdekes egy lány, amíg közömbös?


2011. márc. 17. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudod, amikor megvolt a első 1-2 komoly csalódás onantól jövünk rá, hogy a nők is mennyire telibe tesznek az ember érzéseire, és hogy nem vagyunk mások, mint egy "jó trófea" amit nehéz megszerezni.. És ha ki teszem a szíve lelkem akkr is tesz rám, hát akkor én miért ne tegyem ugyanezt vele/velük..?
2011. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, miért általánosít az összes nő?
2011. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most ökmindegy hogy nem konkrétan az a lány, de hasonlóságot látunk köztetek ilyen szempontból..
2011. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

- - Fentiek alapján általánosítottam én is. - -


Mindezeket félre téve, ugye milyen hülyeség egy kalap alá venni mindenkit...? ...

2011. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a viselkedés tudatos.

Ha valaki nagyot csalódik, talán észre sem veszi, hogy csak addig érdeklődik, míg úgymond nincs kockázat, nincs veszélye egy újabb csalódásnak.

2011. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,és tényleg csalódtam abban akit egyszer szerettem. engem eléggé megváltoztatott a dolog. szerintem egyszerűen csak bejössz neki és ennyi,és néha vannak fontosabb dolgok egy olyan csajnál aki csak bejön. meg,az is lehet hogy idő közben meggondolta magát.
2011. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szó nőről, vagy férfiről, ha megbántja valaki, pedig nem ezt érdemelte, ezért bosszúból megbánt valakit, aki szintén nem ezt érdemli, semmivel nem több annál, aki őt megbántotta, úgyhogy egy szót se szólhat, hogy hogy kicsesztek vele.
2011. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de miért ebben a gagyi egyes szám harmadik személyben írod le a sztoridat? sokkal normálisabbnak tűnnél, ha rendesen E. szám 1. személyben írnád.....amúgy a 2.-nak tökéletesen igaza van
2011. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy nem biztos, hogy tudatos, de 20:44-nek nagyon igaza van.
2011. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hmmm, de érdekes, eddig egy csalódott Nö sem kezdte el becsülni bennem, hogy nem akarom az ágyba rángatni kapásból, nem használom ki, hamem Úriemberként viselkedek vele, tisztelem, tenyeremen hordozom.

Miért mind csak pótlénak használt és arcátlan módon lépett le???

2011. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!