Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Mit tegyek hogy ne legyen ilyen? (fontos)

Figyelt kérdés
A barátommal több mint fél éve együtt vagyunk de alig találkozunk és ha tali lenne is az esetek 50%ában közbejön neki valami. Tudom hogy szeret mert érezteti velem nagyon is. Csak rosszul esik hogy többet van a haverjaival mint velem. Jóval többet. Nem akarom elszakítani a barátaitól mert fontos nekik.Segítsetek! Tippeket légyszi. fontos lenne
2011. márc. 17. 19:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
tennap kint voltam vele és mondta az egyik haverja h ha nem veszem fel a pulcsiját megharagszik mondtam h nem érdekel és azt mondta h akk a barátom is megharagszik és nem fog járni velem mondtam h jólvan el akartam engedni a kezét és megszorította a kezem és olyan kis árva szemekkel rámnézett.
2011. márc. 19. 19:07
 12/14 anonim ***** válasza:
kompromisszum..hátha belemegy...
2011. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Mi is fél éve vagyunk együtt, de mi nagyon sokat találkozunk, minden hétvégén, ami sokszor hosszabbra is nyúlik (akár csütörtöktől keddig), pedig 200km választ el egymástól. De annyira szeretünk együtt lenni és együtt képzeljük el az életünket, hogy szinte semmi más nem számít.

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok? Mert nyilván nálunk ez azért van így, mert nagyon régóta keressük az igazit és csalódtunk is már eleget.

Csak okosan, tanuljatok más hibájából!

Beszélj vele az érzéseidről elsőként, ne hanyagold, csak ha még így sem veszi a lapot.

L23

2011. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én 15 ő 17 lehet h azt fogod gondolni h jajj tiniszerelem meg minden de amióta csak megláttam( 2 éve)Tiszta szivemből szeretem és nekem senki más nem kell és tudom hogy ő is komolyan gondolja már abból is h ennyi ideig még egy csajjal se volt és hát csúnya dolog de az előző barátnőit kb 2 hónap után szépen kifejezve magáévá tette viszont rám képes várni.
2011. márc. 19. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!