Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen bűntudatom?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Most van életem első "kapcsolata".

A fiú nagyon aranyos, rendes, mondta, hogy nem akar nyomulni.

Viszont majd ugye megszeretne csókolni. Nekem folyton kiszárad a szám, hiába iszom, hiába csinálok bármit. Holnap randizunk, és nem tudom mit csináljak, hogy ne leegyen rossz.

A másik, hogy ugye mindneki mondja, hogy a kapcsolat alapja a bizalom. Nekem lelkileg nagyon rossz volt az elmúlt években, öngyilkos akartam lenni, a családi állapotom nagyon rossz, pszichológushoz is járok, stb.

Apuval olyan a viszonyom( a családban történtek miatt), hogy hiába akarok vele beszélni nem tudok elmondani neki dolgokt, amikre szükségem lenne. Na most a fiúval megbeszéltük, hogy beavatjuk a szüleinket a kapcsolatunkról. Anyunak eltudtam mondani, de apunak nem.A fiúnak meg azt hazudtam, hogy apa is tudja...és most mardos a bűntudat. a Fiú nem tudja , hogy nekem mik történtek a családomban amik lelkileg megviseltek, és nem mertem neki mondani, hogy nem merem elmondani. Nem akartam, hogy azt higyje, hogy nem válallom fel..Így viszont mardos a bűntudat, hogy három napja "járunk" és már hazudtam...mit csináljak?:(


2011. nov. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

válaszolok.


most az ajkaid vagy a szájüreged szárad ki?

egyél erős paprikát vagy csokit. esetleg rágót. de vannak ilyen nyál termelő gyógyszerek is.

ha az ajkad akkor valamilyen szájfény vagy vmi más.


a másik....meg minek kell beavatni a szülőket?

2011. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából mindkettő kiszárad. Nem iszok alapból elég folyadékot, egyszerűen sose érzem itthon, hogy szomjas lennék.

De ha iszom is ugyanúgy kigyok száradva.


A másik: Nem kell beavatni, csak ugye úgy voltunk vele, hogy elmondjuk. Itt a legfőbb bajom, ogy hazudtam már az elején neki. Utólag bánom, mert a bizalom a legfőbb, de hirtelen nem tudtam mit válaszoljak, mert a családi nagy bajokat se tudja, és féltem volna...

2011. nov. 1. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora cukor vagy istenem! :D


Sajnálom ezt az egész helyzetet, ami nálatok van, biztos szörnyű lehet. Száraz szájra pedig mindig legyen nálad fél liter viz és vmi labello féleség.


Egyébként ez nem olyan dolog, amibe csak úgy beavatsz vkit. Bár annó 16 évesen hasonló tragédiaként fogtam fel az ilyesmit, de hidd el, hogy mindenki hazudik, és ennél sokkal jelentősebb dolgokban. A tiédet meg lehet érteni.

De ha ennyire zavar, mondd el a srácnak, hogy otthon nálatok kicsit zűrös a helyzet, nem szeretnél róla beszélni, és apukádnak még nem tudtad elmondani, hogy jártok. Sajnálod, hogy hazudtál, csak féltél, hogy mit fog szólni. Valszeg nem lesz mérges. :)

20L

2011. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:)

Igazából be szeretném avatni a dolgokba, csak nem könnyű. Főleg mert midnig sírok ha erről beszélek.

Tudom, hogy mindneki hazudik, de én vallásos vagyok és a hazugságot nagy bűnnek tartom. Főleg, hogy megbeszéltük, hogy bármi van legyünk őszinték. Attól félek, hogy ha elmondom neki h hazudtam otthagy.:(

2011. nov. 1. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!