Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Mit tegyek hogy ne legyen ilyen? (fontos)

Figyelt kérdés
A barátommal több mint fél éve együtt vagyunk de alig találkozunk és ha tali lenne is az esetek 50%ában közbejön neki valami. Tudom hogy szeret mert érezteti velem nagyon is. Csak rosszul esik hogy többet van a haverjaival mint velem. Jóval többet. Nem akarom elszakítani a barátaitól mert fontos nekik.Segítsetek! Tippeket légyszi. fontos lenne
2011. márc. 17. 19:30
1 2
 1/14 Brúsz Wéjn ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, hogy ez neked rosszul esik.
2011. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
próbáltam egy két hétig kb gyakrabban talizunk meg msnre jár aztán megint ennyi volt...
2011. márc. 17. 19:34
 3/14 Brúsz Wéjn ***** válasza:

Próbáld meg megint, mert gondolom, ha szeret, akkor megfogja érteni. Ha meg nem, akkor kár erőltetni.

Vagy ne keresd a társaságát, és beszélj vele minél kevesebbet, így vagy ő fog keresni, vagy nem, de akkor meg úgyis mind1.

2011. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
majd megpróbálom hanyagolni csak elég nehezen megy:$
2011. márc. 17. 19:40
 5/14 Brúsz Wéjn ***** válasza:
sok sikert ;)
2011. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi szükségem lesz rá:P
2011. márc. 17. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos...Ha szeret akkor nem kéne a haverjaival együtt lógni állandóan.Mert 1 határig oké de a leírásod alapján én tényleg beszélnék vele komolyan.Ha szeret megéri ha nem szeret akkor nem.Ha az 1. nem vállt be akkor a 2. tippem hogy mondd azt neki: Vagy a haverjaiddal lógsz többet vagy velem, válassz.Ha a haverjaiddal szakítok ha velem akkor pedig többet találkozunk/beszélgessünk stb.Ennyit tudtam segíteni remélem bejön(inkább az mint a 2.) :)
2011. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az valóban segíthet ha megpróbálod hanyagolni,így megtudhatod,hogy mennyire vagy neki fontos
2011. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem meg tudjuk beszélni...Mert nem akarom elveszíteni:(
2011. márc. 19. 18:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha nem akar veled eggyütt lenni akkor ink hagyjátok. boccs hogy ezt mondom de ha télleg annyira szeretne akkor annyit lenne veled hogy te is megunnád. ha többet lóg a haverjaival akkor ez a kapcsolat nem egy ésszerű dolog.AMUGY VAN EGY TUTI TIPPEM HOGY MEGOLDD:Fogd magad és az első alkalommal mikor találkozol vele mondd azt neki hogy szakítani akarsz.Ha szeret akkor könyörögni fog hogy ne és többet lesz veled ha annak ez az ára ha meg nem hatódik meg tőle akkor eleve felesleges az egész nyűglés.
2011. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!