Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randin mit csináljak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit csináljak és mit ne?

Figyelt kérdés

régóta bejön egy srác,aki a legjobb bnőm unokatesója és végre elhívott.

Választhattam a mozi és a város között.

Város.

Csak az a gáz hogy hajlamos vagyok az első randin mindent elrontani.

Mit csináljak?Hogy keltsek jó benyomást?

Beszélgetési témák?

Nameg mit húzzak fel...? ;$ tudom hogy nem az a lényeg, de azért a külsőre is adni kell szerintem...

/plz NORMÁLIS válaszokat\

(ő 16 én 15 vagyok(majdnem 16))


2011. márc. 17. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem vegyél fől egy csőnacit farmert hozzá egy fekete tornacipöt ha van és még egy fekete polot ha nincs nem gáz :D és amugy bármiröl lehet kérdezni megkérdezheted milyennek tart télged vagy lehet jáccani ut közben h kérdez téged te válaszolsz utána majd te is kérdezel vaalmit:D nekem első pasim ezt csinálta:D:D:D:D:D

(15/L)

2011. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit húzzál fel? Elég kétértelmű lett ez. Elrontás alatt nem értem mire gondolsz. De probálj meg elazulni ne a nagy őt lásd benne egy pár percig hanem csak mint barátot akivel csak mozizol. Ez segit némileg elazulni és megnyugodni. Hát miket szeretsz te és ő vannak hobby e mivan a suleban milyen a film amire mentek... Hát mivel elég retek idő van ajánlom hogy ne valami köldök kilógos dresset. Legyél jól ápolt! Fürdés fog haj stb...
2011. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne légy túl könnyen kapható az a legfontosabb :D

beszélgessetek, ismerkedjetek, abból nagy gáz nem lehet, ha olyan a srác, próbáld meg ne zavarba hozni, az kérdez-felelek játék szerintem is jó ötlet. hogy mit húzzál fel arról fogalmam sincs, mert nem tudom azt sem, hogy nézel ki, és nemtudom mi előnyös neked és mi kevésbé. :Dgondolom nem, de ha pl 140 kiló vagy akkor hiába néz ki jól egy csipőnadrág, nem biztos hogy rajtad is érted :D

2011. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1sö hozzászoloo vagyok még annyi hogy nagyon szeretik ha a lány haja egyenes ha tudod csináld meg :D
2011. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jóólvan,szögegyenes hajam van,az menni fog:P

nem tudom hogy a 'nem könnyen kaphatóság' nála is bejön, ő jobban szereti a flörtölősebb csajokat :P :)

köszi a válaszokat :)

2011. márc. 17. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a ruhát ne variáld túl, mert az néha elég gáz lehet. Amit vki írt, egy csőnaci, tornacipő, egy jobb felsőd vagy egy csinos kabát. Sztem a sminkelést ne nagyon vidd túlzásba(bár nem tudom, h mennyire szoktad magad sminkelni napközben), az a lejobb, ha olyan benyomást keltesz, h nem egy r*bivel randizik, hanem egy friss, üde és csinos lánnyal.

Kérezz-felelek jó ötlet.

Próbáld úgy intézni, h ne legyen kínos csend(gondolatban gyűjtsd össze a közös témákat), de ne fecsegj túl sokat, mert az a pasikat általában idegesíti.

Ja, és ne árulj el rögtön mindent magadról! A srácok szeretik a kihívást.:]

Sok sikert! :) ;)

2011. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
neaddkönynenmagad
2011. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de hogy ne adjam magam könnyen?

ha flörtöl visszaflörtölök:)

2011. márc. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!