Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy ne játsszon ennyit?

Figyelt kérdés
A barátom WoW-ozik (World of Warcraft) ez egy játék és nagyon sokat játszik vele, nem ment a kapcsolatunk rovására meg semmi,de idegesít ezzel sokszor.Mivel vegyem rá, hogy kevesebbet játsszon?
2011. márc. 17. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A buta, önző, párjukkal nem törődő pasikkal csak így lehet bánni.
2011. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ácsiácsi, miért ne törődne vele? Nem nehéz elolvasni ezt a 3 sort a kérdésből, idézem, "nem ment a kapcsolatunk rovására meg semmi". Szóval miért A buta, önző, párjukkal nem törődő pasi? Azért mert nem tudja fejből kitalálni, hogy a lányt zavarja-e ez a játék, azért, mert nem szól semmit róla? Az én barátnőm is ezt csinálta, csak nem számítógépes játékkal. Sosem tudtam, miről mit gondol és még neki állt feljebb, hogy én nem találom ki, hogy mit gondol.
2011. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, ahhoz érzelmi intelligencia kell. Anélkül születnek az ehhez hasonló sekélyes kapcsolatok, ahol a férfinak fogalma sincs semmiről, mindent a szájába kell rágni. Azt mondjuk egy felnőtt férfi sejthetné, hogy nem túlságosan szexi az, ha a barátnője helyett a gépet nyomkodja reggel héttől este nyolcig, miközben csak annyit tud kiböffenteni a konyhába, hogy hol van már a kaja?
2011. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A WOW-ot nem lehet abbahagyni ha nem játszik akkor meg murdál.Keress új pasit, vagy játsz te is.
2011. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a wow az élet!
2011. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Wow-ozzál te is.csinálj egy nöi karakter és kész ennyi..:)
2011. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az én barátom is egy kocka. Mondjuk engem ez nem is zavar. Amíg ő kockul,én tanulok :P meg hát nem is mondja le a randikat a WoW miatt meg semmi.
2011. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15:14 Nem ment a kapcsolatuk rovására. Ennek a mondatnak a felfogásához pedig hagyományos intelligencia kéne, ami neked nincs.
2011. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
látom sokan éreznek együtt velem :D végül is sohasem mondott le randit,meg amíg ő kockul én mást csinálok,de alapvetően sohasem wowozik ha ott vagyok,de köszike a válaszokat,csak kicsit leszoktatni akarom:D
2011. márc. 18. 17:18
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Az én barátnőm pedig dohányzik. Mindkettő pszichikai függőség (igen, tudom, a nikotin kialakít testit is, de az elmúlik 2 hét alatt). Senkit nem lehet leszoktatni. Segíteni lehet a leszokást. De amíg ő nem gondolja úgy, hogy le kéne szoknia, és nem tesz érte valamit, esélytelen.
2011. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!