Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy ne játsszon ennyit?

Figyelt kérdés
A barátom WoW-ozik (World of Warcraft) ez egy játék és nagyon sokat játszik vele, nem ment a kapcsolatunk rovására meg semmi,de idegesít ezzel sokszor.Mivel vegyem rá, hogy kevesebbet játsszon?
2011. márc. 17. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy keveset foglalkozik veled, a játék miattt (akkor is ha nem így van) hátha elgondolkozik kicsit..
2011. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

egyetlen megoldás van lopd el a jelszavát és töröld.

aztán ne valld be hogy te voltál. nagyon ki fog akadni, ez olyan mint a szerencsejáték függőség. de meg vigasztalhatod :P

2011. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Bnők jönnek mennek, de az Epic PvP sett soulboundos :D A wowosok értik, de szerintem mond meg neki, hogy kevés időt tölt veled, és sokat a játékban. A wowfüggőség súlyos, de hátha megunja. Legalább eredetis?:D
2011. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen beszéld meg vele. Nem hiszem hogy így ármánykodni kéne, ahogy az első egy-két hozzászóló írta, szerintem ha nyíltan, őszintén elmondod neki, mi a bajod, akkor hallgatni fog rád. Ha meg nem, és inkább a játékot választja, akkor... nos, akkor nem is érdemes érte küzdeni, hisz nyilván ha szeret, akkor azonnal abbahagyja :)
2011. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem ment a kapcsolat rovására: akkor semmi közöd hozzá, miért idegesít? Ha idegesít, akkor mégiscsak a kapcsolat rovására megy (vagy egy hisztis liba vagy). Ha meg a kapcsolat rovására megy, akkor meg kell beszélni.
2011. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyszerűbb a megoldás, kezd el hanyagolni a pasit. Hamar fel fog tűnni neki, hogy már egy ideje lemondod a randikat, alig találkoztok, és vagy tesz valamit érted, vagy elveszít. Ez a pasi is egy gyerek még, tehát ha megkapja a labdát, nem akar játszani vele, ha más játszik a labdával, ő is azzal akar játszani. Érezze, hogy nem vagy annyira biztos pont az életében, mint hiszi.
2011. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Itt sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mennyire komoly gond is a játékfüggőség, azt nem lehet egy beszélgetéssel tartósan elrendezni.
2011. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Mi együtt szoktunk kockulni a párommal XD

Ha ez nálatok nem működik, akkor tényleg beszéld meg vele.

2011. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ugyna ez volt a WOW miatt tönkre ment a kapcoslatunk egy b*zi koczka lett nem érdekelte ha nekem máshoz volt kedvem aztán miatta én is elkezdtem wowozni h tugygam, ellenörizni mikor van fönn és akkor jött a duma h már ez ne maz igazi stb és kidobtam :S:S:S:S
2011. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14:31 Ez a megoldás, sunyítani, manipulálni, utalgatni. Tipikus ostoba liba, ahelyett, hogy beszélgetni próbálna. Ezzel csak azt fogod elérni, hogy sunyi szar pics@ lesz belőled, mert megszokod, hogy így intézed a dolgaidat.
2011. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!