Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan folytassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan folytassam az életem ilyen téren?

Figyelt kérdés

Volt egy lány középiskolában, aki két évvel fiatalabb nálam. Nem beszéltem vele soha, de ha találkoztunk a folyosón, akkor mindig egymást néztük. Nagyon tetszet, és előtte és azóta sem találtam hozzá hasonlót. Már elkerültem az iskolából, és nem tudom kiverni a fejemből, sokszor vele álmodok, és elég rossz érzés utána felkelni.

A baj az, ami szerintem nem normális, hogy még soha sem volt barátnőm, még csak meg sem csókoltam senkit, fogalmam sincs, hogyan kell "csajozni", és félek a kudarctól. Éppen nem vagyok egy csúnya valaki, meg a stílusomat is bírják, bár kicsit különc vagyok, ez a visszajelzés a hozzám hasonló korúaktól.

De, ha egy olyan lánnyal beszélek aki egy kicsit is érdekel mint lány, akkor mintha nem is én lennék, teljesen máshogy viselkedek. Nem jönnek a szavak a számra, és olyan kis balféknek érzem magam. Valószínűleg a fent említett dolgok miatt.

Nem vagyok egy diszkóba járó bulizós alkat, szóval ez nem járható út.

Egyébként 18/F vagyok.

Előre is kösz annak aki komolyan veszi a kérdést!


2011. márc. 17. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg facebookon vagy iwiwen vagy valami hasonló portálon és írj annak a lánynak!Tudni fogja ugyan hogy ki vagy, de neked így jóval könnyebb hiszen nem állsz vele szemtől szembe!!Sok sikert!!!!:)
2011. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, írd neki, hogy megismersz? Aztán hajrá.
2011. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezen az iwiw-en facebook-on írkálós dolgon én is gondolkoztam már, csak nem tudom, hogy jó ötlet-e.

Az baj, ha neten írok neki, akkor félek, hogy töketlennek tart, vagy egyáltalán nem is válaszol, ha meg személyesen akkor vagy én hebegnék-habognék, vagy nem tudom.

Egyébként kösz a válaszokta.

Egészen kezdek már hozzászokni ehez az egyedülléthez.

2011. márc. 17. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:

(Az előző vagyok.)

Figyelj, semmit sem veszíthetsz. Az alibi kérdésen is kár görcsölni, tégy egy próbát aztán meglátod mi sül ki belőle, de ha megint találkoztok ne szaladj el előle, akkor már oda kell menned. Szerintem csak ettől félsz :)

2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, attól félek, hogy egyáltalán oda kell menni egy lányhoz, mert még soha nem mentem oda senkihez így direktbe.

Meg sajnos már nem találkozhatok vele, legfeljebb ha megvárnám az iskola előtt. Csak az meg szerintem elég hülyén venné ki magát. Meg elég népszerű lány, nem tudnám elviselni, ha kudarcot vallanék nála.

Na mindegy, azér kösz a segítséget!

2011. márc. 17. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Másik verzió: Kicsit keményebb, de most már inkább hagyd a p.csába. Ha egyszer belébotlasz tudod mit csinálj, de amúgy meg ez a szekér nem az a szekér.
2011. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaja, szerintem igazad van. Én is ezen filóztam, csak nagyon rossz érzés beismerni magamnak (szerintem soha nem is fogom a szívem mélyén). Ez marad egy újabb dolog, amit majd életem végén megbánok.

Kösz mindannyiótoknak!

2011. márc. 17. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Bánod a fenét. Majd meglátod a fényképét pár év múlva és örülsz, hogy nagy ívben elkerülted.
2011. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz.
2011. márc. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!